ناسا به دنبال استخدام متخصص ارز دیجیتال و با سابقه در دفتر کل توزیع شده

ناسا به دنبال استخدام متخصص ارز دیجیتال و با سابقه در دفتر کل توزیع شده

«به نظر می رسد ناسا به دنبال استخدام متخصص ارز دیجیتال و با سابقه است.»

ناسا به دنبال استخدام متخصص ارز دیجیتال و با سابقه است و خواهان استخدام دانشمندی با تخصص رمزنگاری و بلاکچین می باشد.

با توجه به یک لیست منتشر شده  در 20 سپتامبر، ناسا یک جای خالی در آزمایشگاه پیشرانه جت در کالیفرنیا دارد. این فرد تابع اولیه ساخت و ساز و بهره برداری از فضاپیمای رباتیک سیاره ای و انجام ماموریت در مدار زمین را انجام خواهد داد.

ذکر شرایط ناسا برای استخدام متخصص ارز دیجیتال

در میان تعداد زیادی از شرایط مورد نیاز برای به دست آوردن این شغل، ناسا دانش در های مختلفی زا ذکر کرده است. از جمله مهارت های مرتبط با زمینه داده های بزرگ، یادگیری ماشین، اینترنت اشیا ، تجزیه و تحلیل، آمار و محاسبات ابری است.

 در یک خط جداگانه از این شرایط، آژانس تجربه و دانش کار با ارزهای دیجیتال و تکنولوژی بلاکچین را بیان کرده که چنین شرایطی یک نقطه مثبت در نظر گرفته می شود. این شرایط به این دلیل در نظر گرفته شده، زیرا قرار است متخصصان داده هایی را طراحی و اجرایی کنند که نیاز به یک برنامه برای تجزیه و تحلیل پیچیده در مقیاس بزرگ است.

مجموعه داده های مدل سازی، داده کاوی و تجزیه و تحلیل پیش بینی در ناسا برای تحقیق مورد استفاده قرار می گیرد.

ناسا به دنبال استخدام متخصص ارز دیجیتال

این اولین بار نیست که آژانس جهانی هوافضا دست به دامن بلاکچین می شود.قبلا هم ناسا به دنبال استخدام متخصص ارز دیجیتال و  بلاکچین بوده است.

در ژانویه سال 2019 ناسا در قالب یک پروژه از بلاکچین به منظور فعال کردن ارتباطات امن، خصوصی و ناشناس ترافیک هوایی استفاده کرد.

در سال 2018 هم سازمان ناسا مدیریت و تامین مالی فضا پیما بدون سرنشین  را بر عهده داشته که از تکنولوژی بلاک چین استفاده کرده است. اما در آن پروژه ناسا تصمیم به استخدام نگرفته بود و فقط به دنبال متخصص بلاکچین بود.

پس از آزمایش های نهایی این فضا پیما این امکان را خواهد داشت، بدون دخالت انسان ها مسیر خود را پیدا کند. بر اساس اطلاعاتی که در مورد این سیستم منتشر شده است، این فناوری که با اتکا بر بلاک چین طراحی شده فضا پیما را قادر می کند که برای خودش فکر کند.

پیشنهاد خواندنی:
راه‌اندازی بستر مبادله ارز توسط بیس کوین

سازمان ناسا مدیریت و تامین مالی فضا پیما بدون سرنشین 

فکر کردن این سیستم مانند یک اپراتور خواهد بود یعنی امکان این را دارد که موانع پیش رو خود را تشخیص داده و در زمان مناسب واکنش صحیح را انجام دهد. مدیر پروژه امیدوار است که این سبک از فضا پیما ها قابلیت های بیشتری را ارائه دهند.

تیم مدیریت پروژه استخدام متخصص ارز دیجیتال

تیم مدیریت پروژه استخدام متخصص ارز دیجیتال

تیم مدیریت پروژه تا کنون زمان دقیقی در مورد بهره برداری این پروژه منتشر نکرده است. با تمام این اوصاف مدیر پرژه در مرکز تحقیقات ناسا گفته است که این نخستین بار است که این سازمان در حال استفاده از چنین پرژه عظیمی که میتواند باعث تحول عظیمی در صنعت هوایی جهان شود.

در کل میتوان استخدام را در شرکت های بزرگ و دولت ها با فال نیک گرفت. این نکته نشان دهنده توجه همه جهان به ویژگی این فناوری است. این نکته هم قابل ذکر است که در یک برنامه تحقیقاتی ناسا قصد دارد برنامه بلاک چین و کاربرد اتریوم را برای انجام محاسبات امن، مورد استفاده در آزامایشات فضایی بررسی کند.


صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال

به دنبال یک صرافی مطمئن برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال هستی؟ ما بهت معرفی می کنیم!
بزن بریم!

بدون دیدگاه

  1. امتیاز بینندگان:1 ستاره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *