معاملات بیت کوین نشان دهنده انعطاف پذیری است

معاملات بیت کوین در ابتدای روز معاملاتی چندی پیش دچار افت شد، اما پس ازمدتی به خط صعودی، که برای مدت زمانی بسیار مهم بوده است.

بازگشت معاملات بیت کوین موضوعی است که میخواهیم در این مقاله بررسی کنیم. این واقعیت که ما این خط را اصلاح می کنیم، نشانه خوبی است و من گمان می کنم آنچه که ما در حال دیدن آن هستیم، ادامه صعود است. اگر بخواهم کاملا رک و صادقانه بگویم و اگر گزافه گویی نکنم، کمی دشوارتر از آن چیزی است که پیش بینی کرده بودم. اما وقتی ما نشست ایالات متحده را در پیش رو داریم، بدیهی است که خریدارانی زیر سطح 10،000 دلار وجود دارند که به دنبال مشارکت هستند.

تجزیه و تحلیل فنی معاملات بیت کوین

تجزیه و تحلیل فنی معاملات بیت کوین

تجزیه و تحلیل فنی جهت انجام معاملات بیت کوین خوب به نظر نمی رسد، زیرا مدتی است که در بازارهای رمزپایه شاهد استحکام کمی هستیم. اما این موضوع نشان می دهد که در چند ماه آخر تقریباً بازارهای رمزپایه تا حدی یکنواخت بوده اند. این مسئله منطقی به نظر می رسد، زیرا ما آنقدر شدید تجمع کرده بودیم که اکنون لازم است کمی نفس بکشیم. بازار باید بتواند این دستاوردها را هضم کند تا بتوانیم این حرکت رو به بالا را ادامه دهیم. با ساخت نمودار شمعی که در ابتدای نشست ایالات متحده امتحان کرده بودیم به نظر می رسد این می تواند سرآغاز ورود جریان پول به معاملات بیت کوین باشد.

صعودی همچنان ادامه دار است

به نظر می رسد روند صعودی همچنان ادامه دار است، با این حال، با توجه به50 روز از توضیح میانگین متحرک نمایی EMA به نظر می رسد که آن توجه زیادی را به خود جلب کند. با این حساب ، به احتمال زیاد خریداران بر اساس تجزیه و تحلیل طولانی مدت خود پا پیش می گذارند. البته با توجه این واقعیت که سطح 10،000 دلاری در آن ناحیه است نیز  منجر به صدمه نخواهد شد. به یاد داشته باشید، من صحبت کرده ام که این بازار سطح 2000 دلار را به عنوان پشتیبانی و مقاومت دوست دارد، و البته این موضوع کاملاً به این تعداد تقسیم می شود.

دامنه تغییرات معاملات بیت کوین

دامنه تغییرات معاملات بیت کوین

دامنه ای که ما در آن تجارت می کنیم، بین 10،000 دلار در پایین و 12،000 دلار در بالا است. از نظر من، به نظر می رسد که ما در تلاش هستیم تا بتوانیم به سادگی به آن بازگردیم و این خط سیر کاملاً با حرکت بالقوه مطابقت دارد. با این حال، دلایل بیشتری برای خریدار جهت انجام معامله وجود دارد. اگر ما اینجا را خراب کردیم و از دست دادیم، سپس محدوده بعدی بین 10،000 دلار در بالا و 8000 دلار در پایین خواهد بود.

تجارت معاملات بیت کوین رو به جلو پیش می رود

تجارت معاملات بیت کوین رو به جلو پیش می رود

تجارتی که روبه‌جلو پیش می‌رود بسیار ساده است. بعد از کمی وقفه در قسمت بالایی، جایی در نزدیکی سطح 10،300 دلار، من معتقدم که خریداران دوباره وارد خواهند شد. آن‌ها دوباره تحت‌الشعاع قرار می‌گیرند و جهت خرید دست‌پاچه می‌شوند، زیرا معاملات بیت‌کوین در حال حاضر به‌شدت موردعلاقه آن‌ها است. درنهایت، این بازاری است که من معتقدم همچنان توجه بسیاری را به خود جلب می‌کند، زیرا بانک‌های مرکزی در سراسر جهان همچنان به کاهش نرخ و تضعیف ارز اعتباری در کل جهان ادامه می‌دهند. با این کار، منطقی به نظر می‌رسد که پول برای فرار از این وضعیت به دنبال دارایی دیگری مانند بیت‌کوین برود. بدین‌صورت و جریان‌های سرمایه‌ای از چین، ایران و ونزوئلا بیرون می‌آید و بسیار محتمل است که بازارهای رمزنگاری همچنان به تجمع خود ادامه دهند. بدیهی است که بازار معاملات بیت‌کوین اولین جایی است که بیشتر مردم حاضرند تا برای آن پول بپردازند. با توجه به این موضوع، من هیچ علاقه‌ای ندارم که چنین بازاری را کوتاه فرض کنم و اگر بخواهیم آن را خراب کنیم، فقط به دنبال خرید آن در سطح 8000 دلاری خواهم بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *