ایردراپ ارز دیجیتال چیست؟

ایردراپ ارز دیجیتال چیست؟

ایردراپ ارز دیجیتال؛ اساساً سکه‌هایی رایگان هستند که مستقیماً به کیف پول شما ریخته می‌شوند. این به معنای واقعی کلمه پول رایگان است که به شما تحویل داده می‌شود.

فهرست این مقاله:

اگرچه این کار بسیار خارق‌العاده‌ای به نظر می‌رسد، یک روش واقعی در پشت این فرایند وجود دارد. ایردراپ ارز دیجیتال با مانورهای بازاریابی محاسبه می‌شود که درواقع باعث صرفه‌جویی در شرکت‌های زیادی در درازمدت می‌شود. در این راهنما، ما در حال بررسی این هستیم که ایردراپ ارز دیجیتال چیست و چگونه آن‌ها به شرکت‌ها در استراتژی‌های بازاریابی و توزیع خود کمک می‌کنند.

ایردراپ ارز دیجیتال به چه معنی است؟

در تعریف لفظی، ایردراپ یک تاکتیک است که با استفاده از آن جعبه‌های مواد غذایی و مواد اولیه از طریق هواپیما به افراد نیازمند منتقل می‌شود؛ بنابراین، فیلم‌های جنگی قدیمی را مشاهده می‌کنید که سربازان در حال ریختن جعبه‌های مواد غذایی، لوازم و … هستند، این اساساً فرایند ایردراپ است.

با این حال، در زمینه ارزهای دیجیتال معنای کاملاً جدیدی به خود می‌گیرد. اگر درگیر در فضای رمزنگاری هستید، باید قبلاً این اصطلاح را پیدا کرده باشید. هدف از این مقاله پاک کردن تمام موارد گنگی است که شما ممکن است پیرامون این اصطلاح داشته باشید. همچنین، امیدوارم، شما در انتهای این مقاله اختصاصی از گروه سام اکسچنجر یاد بگیرید که چگونه می‌توانید از ایردراپ ارز دیجیتال به دقت استفاده کنید تا سود بسیار خوبی از آن‌ها به دست آورید.

پیشنهاد خواندنی:
شرکت تولیدکننده هندی خودرو بلاکچین تولید می‌کند

ایردراپ ارز دیجیتال در واقع فرایندی است که از طریق آن یک شرکت، توکن های خود را به‌طور رایگان به کیف پول برخی از کاربران توزیع می‌کند؛ بنابراین، بارزترین سؤالی که اکنون در مورد آن فکر می‌کنید این است که چرا شرکت‌ها به‌سادگی تو کن های خود را ارائه می‌دهند؟

ایردراپ ارز دیجیتال به چه معنی است؟

ایردراپ ارز دیجیتال چیست؟ و چرا شرکت‌ها این کار را می‌کنند؟

در واقع دلایل مختلفی وجود دارد که چرا شرکت ها ممکن است بخواهند از ایردراپ ارز دیجیتال استفاده کنند:

_ ایجاد آگاهی

_ درک کاربران

_ جمع‌آوری بودجه

_ پاداش

_ توزیع گسترده‌تر توکن ها

_ انشعابات پیچیده

1) ایجاد آگاهی

یکی از مهمترین نقش‌های ایردراپ ارز دیجیتال ایجاد آگاهی است. در حالی که ICO ها در سال 2018 بیش از 7 میلیارد دلار جمع‌آوری کرده‌اند، واقعیت این است که بخش عمده‌ای از این وجوه توسط تعداد انگشت‌شماری از پروژه‌ها جمع شده است. به دلیل تعداد زیاد پروژه‌های خارج از کشور، بسیاری از ICO های نویدبخش حتی توجه موردنظر را جلب نمی‌کنند.

بنابراین، به‌جای اینکه کاربران بااستعداد از طریق ICOs فعالیت کنند، پروژه‌های خوبی را شکار کنند و روی آن‌ها سرمایه‌گذاری کنند، اگر این پروژه‌ها چند مورد از آن‌ها را به شما بدهند، چه می‌کنید؟ خوب، شما به‌طور خودکار در آن سیستم مشارکت خواهید کرد؟ لحظه‌ای که این کار را انجام می‌دهید، اگر یک سرمایه‌گذار باتجربه باشید، می‌خواهید در مورد پروژه اطلاعات بیشتری کسب کنید.

این به‌خودی‌خود آگاهی زیادی را درباره آن پروژه ایجاد می‌کند. به‌علاوه، وقتی ایردراپ ارز دیجیتال را در توییتر جستجو می‌کنید، بی‌شک به دنبال پروژه‌های بیشتری خواهید بود.

۲) درک کاربران

برای شرکت در برخی از ایردراپ ارز دیجیتال خاص، باید فرم پر کنید. بنابراین، پر کردن فرم برای چیست؟ با پر کردن آن‌ها، شرکت اطلاعات بیشتری در مورد شما کسب می‌کند، یک کاربر بالقوه که به شما کمک می‌کند تا راه‌حل‌های بازاریابی متمرکزتر را به سمت مخاطبان ایده آل خود بکشید.

۳) جمع‌آوری بودجه

 ایردراپ EOS درواقع به‌عنوان یک روش عالی برای جمع‌آوری پول ایجاد شده است؛ بنابراین، چگونه کار خواهد کرد؟ بگذار چک کنیم. فرض کنید ما EOS بلاکچین ایجاد می‌کنیم و این DApp از توکن های ASD استفاده می‌کند. ما 100 میلیون تومان ASD صادر کرده‌ایم و بعد از شروع پروژه، هر توکن ASD با قیمت 0.10 دلار ارزش‌گذاری می‌شود.

پیشنهاد خواندنی:
آنچه باید درباره ریپل بدانید

بنابراین، کل بازار توکن های شما 100 میلیون * 0.10 = 10 میلیون دلار است. به‌محض راه‌اندازی، تصمیم دارید 20 میلیون از این توکن ها را برای EOS اختصاص دهید. اگر محاسبه ریاضی را انجام دهید، آنگاه 20 میلیون * 1/1 = 2 میلیون دلار است که شما فقط برای هدیه دادن رایگان اختصاص می‌دهید؛ بنابراین، سرمایه کلی شما از 10 میلیون دلار به (10-2) 8 میلیون دلار کاهش می‌یابد.

اما همچنان که ایردراپ ارز دیجیتال شما ادامه می‌یابد و رسانه‌های اجتماعی از اخبار مربوط به توکن شما مطلع می‌شوند و بیشتر به پروژه شما توجه می‌کنند. به‌شرط اینکه الگوی خوبی داشته باشید، تعداد بیشتری از افراد در مورد شما پست خواهند گذاشت و در مورد آنچه باید ارائه دهید مطالعه می‌کنند. این باعث می‌شود ارزش درک شده از توکن های شما افزایش یابد.

حتی اگر مقدار هر نشانه ASD با 0.04 دلار افزایش یابد، ارزش کل توکن های شما به (0.04 * 80) = 11.2 میلیون دلار می‌رسد. بنابراین، با دادن 20٪ از توکن های خود، (حتی 11.2 -10) = 1.2 میلیون دلار جمع‌آوری کرده‌اید بدون اینکه حتی یک توکن نیز بفروشید! این نحوه جمع‌آوری کمک‌های مالی توسط ایردراپ ارز دیجیتال می‌باشد.

ایردراپ ارز دیجیتال چیست؟ و چرا شرکت‌ها این کار را می‌کنند؟

۴) پاداش و وفاداری

وفاداری در بین کاربران رمزنگاری امری بسیار نادر است. کاربر معمولی می‌خواهد تا آنجا که ممکن است درآمد کسب کند و روشی که آن‌ها انجام می‌دهند این است که دائماً به دنبال «توکن بزرگ بعدی» در حال فعالیت هستند و افراد تازه‌وارد را پشت سر می‌گذارند.

برخی از AirDrop ها به‌گونه‌ای ساخته می‌شوند که هر چه توکن بیشتری در دست داشته باشید، بیشتر در ایردراپ ارز دیجیتال بعدی توکن دریافت خواهید کرد؛ بنابراین، اگر یک کاربر درواقع به یک توکن وفادار است و مقدار قابل‌توجهی از آن را در کیف پول خود نگه‌داشته است، می‌تواند توسط شرکت آن توکن های بیشتری را دریافت کند.

در عین حال، ایردراپ ارز دیجیتال می‌تواند وفاداری را در بین کاربران القا کند، زیرا اکنون درواقع انگیزه لازم برای خرید و نگه‌داشتن توکن ها را دارند.

۵) توزیع گسترده‌تر توکن ها

 یکی از بدترین اتفاقاتی که ممکن است برای ICO رخ دهد، تصرف خصمانه توسط نهنگ‌ها است. نهنگ‌ها دقیقاً چیست؟ نهنگ یک سرمایه‌گذار بسیار ثروتمند است که بسیاری از نشانه‌ها را در ICO خریداری می‌کند و به کسی اجازه نمی‌دهد توکن موردنظر خود را به دست آورد. بیایید با یک مثال کار کنیم.

پیشنهاد خواندنی:
فورک اتریوم چیست؟(صفر تا صد فورک اتریوم که باید بدانید)

هنگامی که BAT ICO اتفاق افتاد، یک نهنگ 20.7٪ از علائم BAT را در اختیار داشت. معلوم بود که با 5 حساب بیش از 50٪ از نشانه‌های BAT موجود را دارند. حال می‌توانید حدس بزنید که چرا این یک مشکل است؟ ایده ارز دیجیتال این است که قرار است آن‌ها غیرمتمرکز باشند؛ اما اگر اکثر نشانه‌ها توسط چند نفر تصاحب شوند چه اتفاقی می‌افتد؟

آیا اکنون واقعاً غیرمتمرکز نخواهد بود؟

بنابراین، آیا شرکت صادر کننده می‌تواند کاری انجام دهد تا اطمینان حاصل کند که نشانه‌های آن‌ها به‌طور مساوی توزیع‌شده و واقعاً غیرمتمرکز است؟ خوب، بله ایردراپ ارز دیجیتال می‌تواند به‌جایی که کاربران متناسب با دارایی‌های موجود خود کاهش می‌یابد کمک کند.

ایردراپ ارز دیجیتال یک روش بسیار مؤثر برای دستیابی به توزیع گسترده و یکنواخت است. تمام این شرکت‌ها و Dapp ها بر روی یک بلاکچین والد ساخته شده‌اند، مانند EOS، Ethereum و غیره. این کلکسیون‌ها نسبتاً خوب توزیع‌شده‌اند. شرکت‌ها می‌توانند از طریق ایردراپ این توکن ها به دارندگان توکن بلاکچین والدین، ​​از این توزیع استفاده کنند. چرا این روش بسیار مؤثر است؟

با انجام این کار، آن‌ها اطمینان می‌دهند که گروه کاملاً توزیع‌شده و متنوعی از مردم در حال آزمایش محصولات خود هستند. آن‌ها با بهره‌گیری از سیستم توزیع و اعتبار یک محصول قبلاً تثبیت‌شده، کل پول نقدی را که برای استفاده در بازاریابی خود لازم داشتند، پس‌انداز کردند.

۶) انشعاب پیچیده

 انشعاب‌های سخت و پیچیده چیست؟ انشعاب شرایطی است که به‌موجب آن وضعیت بلاکچین به زنجیرهایی تبدیل می‌شود که بخشی از شبکه دیدگاه متفاوتی در مورد تاریخ معاملات نسبت به بخش دیگری از شبکه دارد. این است که درواقع آنچه یک انشعاب است، آن واگرایی در چشم‌انداز وضعیت بلاکچین است. اکنون، دو نوع انشعاب وجود دارد:

_ انشعاب نرم

_ انشعاب سخت

انشعاب نرم

انشعاب نرم ایردراپ ارز دیجیتال

هر زمان که یک زنجیره نیاز به به‌روزرسانی داشته باشد، دو روش برای انجام آن وجود دارد: انشعاب نرم یا انشعاب سخت. از انشعاب نرم به‌عنوان یک به‌روزرسانی در نرم‌افزار که با پشتیبانی رو به عقب سازگار است در نظر بگیرید. معنی آن چیست؟ فرض کنید MS Excel 2005 را در لپ‌تاپ خود اجرا می‌کنید و می‌خواهید صفحه گسترده ساخته شده در MS Excel 2015 را باز کنید، هنوز هم می‌توانید آن را باز کنید زیرا MS Excel 2015 با پشتیبانی رو به عقب سازگار است.

پیشنهاد خواندنی:
ارز دیجیتال دش (Dash) چیست؟

اما با بیان اینکه اختلاف وجود دارد. تمام به‌روزرسانی‌هایی که می‌توانید از نسخه جدید آن‌ها لذت ببرید، در نسخه قدیمی‌تر برای شما قابل مشاهده نخواهد بود. مجدداً به قیاس My Excel برگردید، فرض کنید یک ویژگی وجود دارد که اجازه می‌دهد GIF ها را در صفحه گسترده در نسخه 2015 قرار دهید، شما آن نسخه‌های GIF را در نسخه 2005 مشاهده نمی‌کنید؛ بنابراین اساساً، تمام متن را خواهید دید اما GIF را نمی‌بینید.

انشعاب سخت ایردراپ ارز دیجیتال

تفاوت اصلی بین یک انشعاب نرم و انشعاب سخت در این است که انشعاب سخت با پشتیبانی رو به عقب سازگار نیست. هنگامی‌که مورداستفاده قرار گیرد، دیگر هیچ بازگشتی به آن وجود ندارد. اگر به نسخه به‌روزرسانی بلاکچین نپیوندید، به هیچ‌یک از به‌روزرسانی‌های جدید دسترسی پیدا نمی‌کنید و با کاربران سیستم جدید ارتباط برقرار نمی‌کنید. شما نمی‌توانید بازی‌های PS3 را در PS4 انجام دهید و نمی‌توانید بازی‌های PS4 را روی PS3 انجام دهید.

تفاوت بین انشعاب سخت و نرم ایردراپ ارز دیجیتال

آندریاس آنتونوپولوس تفاوت بین انشعاب سخت و نرم را این‌گونه توصیف می‌کند: اگر یک رستوران گیاهخوار تصمیم می‌گرفت گوشت خوک را به منوی خود اضافه کند، یک انشعاب سخت محسوب می‌شد.

اگر آن‌ها تصمیم بگیرند غذاهای وگان اضافه کنند، هرکسی که گیاهخوار باشد می‌تواند وگان نیز بخورد، لازم نیست وگان باشید تا در آنجا غذا بخورید، هنوز هم می‌توانید گیاهخوار باشید تا در آنجا غذا بخورید و گوشت‌خواران نیز می‌توانند در آنجا بخورند بنابراین یک انشعاب نرم است.

به دست آوردن سکه با استفاده از ایردراپ ارز دیجیتال

بنابراین در انشعاب سخت، کاربران اصلی می‌توانند به دلیل استفاده از ایردراپ ارز دیجیتال سکه‌های جدید را به دست آورند. این اتفاقی است که در مورد Bitcoin Cash BCH افتاده است. پس از انشعاب، تمام دارندگان BTC به نسبت 1: 1 BCH دریافت کردند. از آنجا که توکن BTC به‌خوبی توزیع شده است، BCH نیز توزیع را به اشتراک گذاشت.

نحوه شرکت در ایردراپ ارز دیجیتال

خوب، هر زمان که بخواهید می‌توانید در این کار شرکت کنید. فقط سه مورد وجود دارد که برای شروع کار نیاز دارید:

_ کیف پول ارز دیجیتال

_ توکن های پایه

_ دسترسی به اطلاعات

نحوه شرکت در ایردراپ ارز دیجیتال

۱) کیف پول ارز دیجیتال

 یک کیف پول دیجیتالی است که می‌توانید از آن برای ذخیره، ارسال و دریافت انواع ارزهای رمزپایه استفاده کنید. کیف پول دقیقاً یک کیف پول به معنای کلاسیک نیست.

پیشنهاد خواندنی:
برای خرید بیت کوین چه مواردی را باید از قبل بدانید!

شما دقیقاً همان‌طور که از کیف پول در دنیای واقعی استفاده می‌کنید، پول خود را ذخیره نمی‌کنید. در عوض، رمزهای عمومی و خصوصی شما را ذخیره می‌کند که به‌نوبه خود به ارسال و دریافت پول کمک می‌کند. این اولین کاری است که شما باید انجام دهید زیرا به مکانی نیاز دارید تا تمام توکن های خود را حفظ کنید.

می‌توانید از کیف پول‌های زیر استفاده کنید تا بتوانید رمزپایه خود را ذخیره کنید:

_ ترزور

_ لجر نانو S

_ MyEtherWaller

_ Exodus

۲) توکن پایه

EOS، اتریوم و بیت کوین همگی نمونه‌ای از توکن های پایه هستند. دلیل اینکه ما آن‌ها را به‌عنوان توکن پایه می‌نامیم این است که اکثر پروژه‌هایی که در فضای رمزنگاری ساخته‌شده‌اند یا در بالای آن ایجاد شده‌اند یا از آن سه ساخته شده‌اند.

بنابراین، اگر می‌خواهید در ایردراپ ارز دیجیتال شرکت کنید، باید این توکن ها را داشته باشید. هم اکنون می‌توانید به هر صرافی بروید و برای آن سه تجارت کنید. آن‌ها تقریباً در همه‌جا موجود هستند. Coinbase مکان خوبی برای شروع است. به خاطر داشته باشید که شما توکن دلخواه خود را متناسب با سهام خود دریافت خواهید کرد (تعداد توکن های پایه‌ای که دارید).

 دسترسی به ایردراپ ارز دیجیتال

۳) دسترسی به اطلاعات ایردراپ ارز دیجیتال

خوب، بنابراین اکنون که کیف پول و توکن های پایه خود را دارید، نکته بعدی که باید انجام دهید این است که بدانید این ایردراپ ارز دیجیتال دقیقاً در کجا انجام می‌شوند. کمی به عقب برگردید، تنها راهی که می‌توانستید تمام مسیرها را ردیابی کنید این است که با قاطعیت از فروم هایی مانند BitcoinTalk استفاده کنید، با این حال، این روند اکنون بسیار ساده‌تر است. سایت‌های مختلفی وجود دارد که فقط به کانال‌های هوایی و کانال‌های مختلف رسانه‌های اجتماعی اختصاص دارد که به‌طور خاص در مورد این ایستگاه‌های مختلف ایردراپ ارز دیجیتال گزارش می‌کنند.

برای شروع، این همان کاری است که شما باید انجام دهید:

_ حساب‌های توییتر مربوطه را دنبال کنید

_ به گروه‌های مربوط به تلگرام و انجمن‌های پخش توکن بپیوندید

_ از خدمات آنلاین مانند Airdropaddict و Icodrops استفاده کنید که شما را از موقعیت ایردراپ ارز دیجیتال آگاه می‌کند.

انواع ایردراپ ارز دیجیتال

انواع مختلفی از ایردراپ ارز دیجیتال وجود دارد که برای باز کردن قفل به مجموعه‌ای از اقدامات مختلف نیاز دارد؛

پیشنهاد خواندنی:
تنظیم معاملات آینده بیت کوین اکنون در بورس اصلی زندگی می کند

بنابراین، اجازه دهید برخی از انواع مختلف آن‌ها را مرور کنیم:

_ ایردراپ استاندارد

_ ایردراپ Bounty

_ ایردراپ holder

_ ایردراپ hardfork

_ ایردراپ اختصاصی

Standard Airdrop:

این ایردراپ ارز دیجیتال نیاز به ثبت‌نام در خبرنامه یا به‌روزرسانی های مختلف را دارند. شما به‌سادگی با نام و شناسه ایمیل خود ثبت‌نام می‌کنید و برای آن مجوز می‌گیرید. Bounty Airdrop: در این حالت، برای واجد شرایط بودن، می‌توانید فعالیتی را انجام دهید. بیشترین فعالیت شامل توییت کردن در مورد پروژه است. به خاطر اقدامات خود پاداش می‌گیرید.

Holder Airdrop:

این نوع از ایردراپ ارز دیجیتال هنگامی اتفاق می‌افتد که توکن های خاصی را در کیف پول نگه‌دارید؛ بنابراین، یک ارز دیجیتال مبتنی بر EOS برخی از توکن های رایگان را برای شما منتقل می‌کند، مشروط بر اینکه توکن های EOS را در کیف پول خود نگه‌دارید.

Hardfork Airdrop:

هنگامی که یک سکه به این روش از پروتکل اصلی خود گرفته می‌شود، دارندگان سکه اصلی نیز برای جریان ایردراپ ارز دیجیتال جدید واجد شرایط هستند. همان‌طور که قبلاً نیز اشاره کردیم، جریان ایردراپ بیت کوین نقدی برای دارندگان بیت کوین یک نمونه عالی است.

ایردراپ ارز دیجیتال اختصاصی:

فرض کنید شما یک عضو وفادار / VIP یک پروژه خاص، وب‌سایت، باشگاه و غیره هستید. شما ممکن است دارای مجوز ایردراپ ارز دیجیتال منحصربه‌فرد باشید که ممکن است دیگران از آن استفاده نکنند. همان‌طور که از نام این محصول پیداست، این بخش منحصربه‌فرد برای یک جامعه خاص رزرو شده است.

انواع ایردراپ ارز دیجیتال

چگونه درایردراپ ارز دیجیتال مورد کلاهبرداری قرار نگیریم؟

با جذابیت پول رایگان، بسیاری از سرمایه‌گذاران فریب خورده در سیستم‌های ایردراپ ارز دیجیتال ثبت‌نام می‌کنند. بااین‌حال به همین دلیل، برخی از کلاه‌برداران در خارج از کشور وجود دارند که امیدوارند از این سرمایه‌گذاران پول کسب کنند.

اگر به دنبال ثبت‌نام در سیستم ایردراپ ارز دیجیتال هستید، باید تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که مورد کلاهبرداری قرار نمی‌گیرید

برای اینکه مورد سوءاستفاده کلاهبرداران قرار نگیرید کافی است که از رمز عبور و اطلاعات خود به‌خوبی محافظت کنید.

انواع کلاهبرداری های ایردراپ ارز دیجیتال

_ ایردراپ دامپ

_ کلاهبرداری با کلید خصوصی

_ چرخش اطلاعات

_ طعمه و سوئیچ

ایردراپ دامپ:

این روش اینگونه کار می‌کند: ایجاد پیام‌های کوتاه‌مدت از طریق پست‌های ثابت رسانه‌های اجتماعی با افزایش جذب علاقه، ارزش توکن ها بالا می‌رود. هنگامی‌که توکن ها در بورس موجود باشند، توسعه‌دهندگان به‌سرعت سود خود را به دست می‌آورند (می‌فروشند). به‌محض ایجاد روند نزولی، توسعه‌دهندگان از عرصه ناپدید می‌شوند و پروژه از بین می‌رود.

پیشنهاد خواندنی:
آموزش قدم به قدم استفاده از کیف‌پول هوشمند

بنابراین، چگونه می‌توانید این مورد را شناسایی کنید؟

خوب، کار آسانی نیست، اما قابل انجام است.

_ ابتدا باید به وب‌سایت پروژه نگاهی بیندازید و اعضای تیم را جستجو کنید. بررسی کنید که درگذشته چه‌کاری انجام داده‌اند و چگونه پروژه‌های قبلی آن‌ها محاصره‌شده است. پس از آن، شما باید whitepaper آن‌ها را بخوانید. ببینید این پروژه چه کاری انجام می‌دهد و آیا ارزش واقعی آن را به اکوسیستم منتقل می‌کند همچنین، باید ارزیابی کنید که آیا تجارت به توکن نیاز دارد یا خیر. یک توکن بی‌ارزش، بی‌فایده است.

کلاهبرداری با رمز خصوصی:

کلاهبرداری بسیار ساده‌ای وجود دارد که می‌گویند بارها و بارها تکرار می‌شود. بگذارید یک چیز را روشن کنیم: هرگز رمز خصوصی خود را به اشتراک نگذارید. رمز خصوصی مانند شماره پین ​​شما است. آیا شماره پین ​​خود را به افراد غریبه تصادفی می‌دهید؟ البته که این‌طور نیست، پس چرا باید رمزهای خصوصی خود را به دیگران بدهید؟ در برخی از ایردراپ ارز دیجیتال کلاهبرداری رمز خصوصی شما در فرم درخواست می‌شود.

اگر آن‌ها این کار را انجام دهند، پس با اطمینان بدانید که آن‌ها کلاهبردار هستند. آن‌ها به‌طور واضح به آدرس عمومی شما احتیاج دارند تا نشانه‌ها را برای شما ارسال کنند، اما هیچ دلیلی برای پرسیدن رمز خصوصی شما ندارند.

کلاه برداری دیجیتالی

چرخش اطلاعات:

ازآنجاکه اکثر ایردراپ ها به بعضی از اطلاعات شخصی شما مانند شناسه ایمیل، آیدی تلگرام، توییتر و غیره دسترسی دارند، می‌توانند تمام این داده‌ها را جمع کرده و آن را به سایر بازاریاب‌ها بفروشند تا با محتوای بازاریابی شما را اسپم کنند.

حتی ممکن است آن‌ها یک قدم جلوتر بروند و سعی کنند شما را فیش کنند. در این تلاش‌های فیشینگ بسیار مراقب باشید. به هیچ‌وجه رمز عبور ایمیل یا هرگونه اطلاعات خصوصی حساس را به آن‌ها ندهید. برای جلوگیری از جمع شدن اطلاعات موردنیاز، تحقیقات خود را بار دیگر انجام دهید. شما باید ببینید که آیا این پروژه مشروعیتی دارد یا خیر.

طعمه و سوئیچ:

در آخر، ما چیزی به نام طعمه و تعویض ایردراپ ارز دیجیتال داریم. ایده این است که شما را در ورود به سیستم برای سایر ایردراپ ها شریک کنند، در حالی که برای یکی از آنها ثبت‌نام می‌کنید. این کار به‌گونه‌ای انجام می‌شود که کلاهبردار بتواند اعتبار ارجاعی را به جیب بزند. آن‌ها حتی ممکن است شما را به عضویت در تلگرام و گروه‌های تلگرام یا گروه‌های اختلاف‌نظر دعوت کنند.

پیشنهاد خواندنی:
بهترین انواع کیف‌پول سخت‌افزاری

اگر این هزینه‌ای هم نداشته باشند، مطمئناً آزاردهنده هستند و وقت شما را هدر می‌دهند و ذهنتان را درگیر می‌کنند. هر زمان که یک ایردراپ ارز دیجیتال از شما برای ورود به سیستم دیگر یا عضو شدن در یک گروه رسانه‌های اجتماعی در خواست می‌کند، از آن‌ها جلوگیری کنید.

نتیجه گیری ارز دیجیتال

نتیجه‌گیری

ایردراپ ارز دیجیتال؛ ابزاری درخشان است که به شرکت‌ها کمک می‌کند تا محصول خود را بالا ببرند و کاربران نیز در این فرآیند، توکن هایی به جیب بزنند. به نظر می‌رسد یک وضعیت بسیار سودآور است، اما مانند هر چیز دیگری در دنیای رمزنگاری، کلاهبرداری هایی در خارج از کشور وجود دارند که در تلاش هستند تا از سرمایه‌گذاران ساده‌لوح استفاده کنند.

همیشه به یاد داشته باشید که آموزش کافی ببینید و تحقیقات خود را انجام دهید. اگر برای ایردراپ ارز دیجیتال روال درستی را انجام دهید، در واقع می‌توانید هر ماه یک مقدار پول مناسب و معقول کسب کنید.

اگر شرکت هستید، ایردراپ ارز دیجیتال به شما کمک می‌کند تا به توجه مخاطب را جلب کنید و به توزیع بسیار فراتر از تصور خود برسید. اگر آن‌ها را به‌درستی اجرا کنید، مطمئناً می‌توانید پاداش کسب نمایید.


صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال

به دنبال یک صرافی مطمئن برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال هستی؟ ما بهت معرفی می کنیم!
بزن بریم!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *