بازی گنج ساتوشی (مبتنی بر بیت کوین) پاییز امسال به دانشگاه ها راه خواهد یافت

گنج-ساتوشی-مبتنی-بر-بیت-کوین-

گنج ساتوشی (Satoshi’s Treasure) نام بازی جدید، مبتنی بر بیت کوین است. کلیدهای مختلفی از بیت کوین به ارزش 1 بین کوین در سراسر این بازی پنهان‌شده و این بازی بازیکنان را وادار به همکاری و داشتن ابتکار عمل کرده است.

گنج ساتوشی، در پاییز امسال تقریباً به  دوازده دانشکده و دانشگاه در سراسر جهان راه می یابد. گنج ساتوشی توسط یک شرکت کوچک و اسرارآمیز مستقر در یک جزیره گرمسیری اداره می‌شود.

فهمیدن اطلاعات بیشتر درباره این بازی خود بخشی از جذابیت است. بازی گنج ساتوشی توسط Primitive Ventures و سایر سرمایه‌گذاران برجسته حمایت مالی می‌شود. صدها کلید رمزنگاری‌شده در سراسر جهان وجود خواهد داشت که در معماهای ریزودرشت پوشانده شده‌اند.

دریافت جایزه ارزشمند گنج ساتوشی

اولین تیمی که 400 قطعه کلیدی را گردآوری نماید، می‌تواند جوایز ارزشمند را دریافت کند. به گفته سازنده بازی اریک مالتزر؛ بیش از صدهزار نفر هم‌اکنون برای به‌روزرسانی‌ها و اطلاعیه‌های مربوط به چنین سرنخ‌هایی در لیست ایمیل قرارگرفته‌اند. تاکنون 40 مورد از سرنخ‌ها منتشرشده است.

گنج ساتوشی1

اکنون شرکای ائتلاف BlockVenture Tyler Wellener و Philip Forte با همکاری20 دانشگاه در حال برگزاری تور دانشگاهی در شمال اروپا می باشند. آن‌ها در این تور میزبان جلسات آموزشی برای کمک به دانشجویان در این بازی هستند.

ولنر به CoinDesk گفت: بسیاری از این دانشجویان می‌خواهند در مورد blockchain و crypto اطلاعاتی کسب کنند و ما به دنبال تأمین منابع بسیاری از این گروه‌های مختلف دانشجویی هستیم.

از اواسط ماه سپتامبر جوایز کمتری در ارتباط با دانشگاه و کارگاه‌های آموزشی وجود خواهد داشت. اگرچه برگزارکنندگان هنوز مشغول بررسی جزئیات هستند.

گنج ساتوشی2

کارگاه‌های دانشگاهی

الکس وارن؛ مدیرعامل IDEX به CoinDesk است.وی گفت: از برخی کارگاه‌های دانشگاهی که روی کیف پول بیت کوین و مبادلات متمرکز هستند، حمایت مالی خواهد کرد.

جاناتان کالسو ؛ رئیس گروه blockchain در دانشگاه میشیگان  به CoinDesk گفت که این تجمع‌ها با حمایت مالی باعث ایجاد فرصت‌های یادگیری مناسب در دانشگاه می‌شود.

برگزاری کمپ‌های دانشجویی

برگزاری کمپ‌های دانشجویی مانند این اعتبار بیشتری در بین دانشکده‌ها به نفع دانشجویان می باشد. کالج وی نیز یکی از مکان هایی می باشدکه Wellener به آن اشاره‌کرده است. کسانی هستند که دوره‌ها و منابع رسمی مربوط به بیت کوین را ندارند.

کالسو گفت: برگزاری کمپ‌ها به ما كمك می‌کند تا از بخش مهندسی ، اقتصاد و علوم کامپیوتر نیز دید بیشتری داشته باشیم.

پیشنهاد خواندنی:
فناوری رمزنگاری بلاکچین کندتر و پرهزینه تر از همه

کالسو افزود: سرنخ‌ها شما را تشویق می‌کنند تا وب‌سایت‌ها و ابزارهای جدیدی را کشف کنید. کمی با کیف پول بیت کوین بازی کنید تا ببینید که این فناوری چه‌کاری می‌تواند انجام دهد.

شبکه‌های جهانی 

جسیکا وانگ؛ بنیان‌گذار گنج ساتوشی به CoinDesk گفت که او به گروه‌های دانشجویی راهنمایی زیادی می‌کند. وانگ گفت من به چندین دانشگاه در چین و استرالیا کمک می‌کنم تا به کمپین ترم پاییز ملحق شوند.                         

وی گفت: دانشجویان آینده این صنعت هستند، بنابراین ما می‌خواهیم جوایز ارزشمندی مانند یک بیت کوین را در این بازی قرار دهیم تا دانشجویان بیشتری جذب شوند. ما می‌خواهیم جورچین‌های موقعیت مکانی فیزیکی بیشتری را در سطح جهان پنهان کنیم.  

وانگ گفت: بر اساس داده‌های Google Analytics از وب‌سایت اصلی بازی تاکنون تقریباً 60 درصد ترافیک از ایالات‌متحده و کانادا و به دنبال آن روسیه، فرانسه و اندونزی است.

به همین ترتیب ، این درس گروهی‌های آمریکای شمالی نیز باهدف اتصال دانشجویان در سراسر جهان برگزار می‌شود.

او گفت: ما یك قطعه كلیدی  از یك دانشگاه در آسیا و دیگری در آمریكا را خواهیم داشت. بنابراین آنها باید با یكدیگر ارتباط برقرار كنند.

استخدام کارشناسان رمزنگاری

وانگ گفت: پایه‌ها و گروه‌های رمزنگاری برتر معماهای بیشتری را ایجاد می‌کنند. ما می‌خواهیم اکوسیستم بازی سهامداران بیشتری را وارد بازی کند.

با تشکر فراوان از بنیاد Tezos و سازمان دهندگان گنج ساتوشی بابت کمک مالی انجام‌ اند. استخدام کارشناسان رمزنگاری در موسسه فناوری ماساچوست نیز از کمک های این بنیاد است. در ادامه روند تقاضا برای کلیدها بیشتر خواهد شد و در روند ساخت پازل نیز پیشرفت خواهیم کرد.

کمک سمینارها به جذب دانشجو

یوجین لوانتال؛ رئیس سابق دانشگاه کارنگی ملون و عضو فعلی انستیتوی امنیت و حفظ حریم خصوصی دانشگاه به CoinDesk گفت این سمینارهای دانشگاه می‌توانند به جذب طیف گسترده‌تری از دانشجویان کمک کنند.

رویدادهای CMU Blockchain Group به‌طور معمول در سال 2018 حدود 30 دانشجو را به خود جذب می‌کرد که بیشترین مشارکت آن‌ها تقریباً 80 دانشجو بود.

امیدواریم که در آینده شاهد چنین روشی‌هایی همانند گنج ساتوشی برای جذب  مشارکت دانشجویان بیشتر باشیم. وی افزود: من علاقه‌مند هستم که فعالیت‌ها و ارتباط دانشجویان را به حداکثر برسانم  تا آن‌ها بتوانند بیشتر جذب شوند.

پیشنهاد خواندنی:
نحوۀ خرید توکن بیت کوین با کارت هدیه

صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال

به دنبال یک صرافی مطمئن برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال هستی؟ ما بهت معرفی می کنیم!
بزن بریم!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *