پربازدیدترین ها

روسیه، مکزیک و پاراگوئه به دنبال راه‌های مختلف برای رمزنگاری

راه‌های مختلف رمزنگاری همواره موضوع بحث دولت‌های مختلف در بحث پذیرش ارزهای رمزپایه بوده است.در این مقاله در خصوص راه‌های مختلف رمزنگاری پیشنهادشده توسط سه کشور روسیه، مکزیک و پاراگوئه توضیح داده خواهد شد.

مقامات ارشد روسیه، مکزیک و پاراگوئه اظهار داشته‌اند که با رویکردی بی‌سابقه در مورد رمزنگاری به دنبال تعدیل ارزهای رمزپایه و راه‌های مختلف رمزنگاری هستند، رویکردی جدید و پیشنهاد‌هایی برای دورنگه داشتن این ارزها از منابع مالی معمولی ارائه شده است.

ابتدا روسیه 

در روسیه، ویلادمیر کولیچف، معاون وزیر دارایی این کشور، در خصوص راه‌های مختلف رمزنگاری پیشنهاد داده که سه دسته مختلف را برای ارزهای رمزپایه ایجاد شود و مجموعه‌ای از مقررات برای هر یک اعمال شود. در هر RNS، مویزف و وزارتخانه با رهبران اتحادیه صنعتگران و کارآفرینان روسیه گفتگو کرده‌اند که گروهی شامل 1000 شرکت روسی را تشکیل می‌دهند. کولیچف اظهار داشت که طرفین در مورد تعاریف زیر در رابطه با راه های مختلف رمزنگاری توافق کرده اند.

نشانه های فنی: سکه هایی که برای حفظ این سیستم وجود دارند.

دارایی های مجازی: نشانه هایی مانند بیت کوین و… .

دارایی های مالی دیجیتال: علائم راه اندازی شده از طریق ارائه سکه های اولیه

اگرچه کولیچف در مورد نحوه دقیق اداره کردن هر یک از این راه های مختلف رمزنگاری توضیح نداد، اما وی اظهار داشت كه سیستم جدید طبقه بندی به تنظیم كنندگان و دارندگان دارایی برای غلبه بر بن بست فعلی كمك می كند. این وضعیت خنثی اکنون باعث شده تا قانون استفاده از رمزنگاری در این کشور متوقف شود. آخرین مهلت تصویب لایحه راه های مختلف رمزنگاری اول نوامبر است، پس از نخست وزیر دمیتری مدودف به پارلمان و وزارت دارایی دستور داد تا روند تهیه پیش نویس لایحه را ساده تر کنند.

راه‌های مختلف رمزنگاری

پاراگوئه در راه‌های مختلف رمزنگاری

در همین حال، در پاراگوئه به نظر می رسد دولت راه های مختلف رمزنگاری را بررسی و تصویب كند تا شركت هایی كه با ارزهای رمزپایه سرو کار دارند را مجبور به منطبق کردن خود با قوانین ضد پولشویی كشور كند.

پری کریپتونوتیک، نماینده پارلمان حزب پاتریا کوئریا می گوید پارلمان با بانک مرکزی پاراگوئه درباره راه های مختلف رمزنگاری ارزهای رمزپایه وارد بحث و گفتگو شده است. به گفته این نماینده مجلس، دولت با مقامات مالی کشور در مورد اینكه آیا كشور باید قوانین موجود را تغییر دهد یا قانون‌گذاری جدیدی را برای ایجاد قانون رمزنگاری تنظیم كند صحبت خواهد كرد. این نماینده مجلس تصریح کرد: مجموعه کاملی از قوانین و دستورالعمل‌های مربوط به راه‌های مختلف رمزنگاری احتمالاً تا پایان سال 2020 تعیین و تصویب خواهد بود. تا زمان تصویب قوانین راه‌های مختلف رمزنگاری، صرافی‌ها و سایر مشاغل که با ارزهای رمزنگاری شده سروکار دارند باید از قوانین موجود ضد پول‌شویی پیروی کنند.

مکزیک در جمع بزرگان راه‌های مختلف رمزنگاری

مکزیک در جمع بزرگان راه‌های مختلف رمزنگاری

در مکزیک، یک مقام نظارتی پیشنهاد کرده است که ارزهای رمزنگاری‌شده در فاصله مشخص از سیستم مالی نگهداری شوند. بر اساس گفته‌های El Financiero، یکی از اعضای شورای استانداردهای اطلاعات مالی مکزیک نیز اظهار داشت: افراد و شرکت‌هایی که از ارز رمزنگاری‌شده استفاده می‌کنند باید شناسایی‌شده و باید تدابیری را ایجاد شود که در هنگام استفاده آر ارزهای رمزنگاری‌شده از حملات سایبری یا سایر فعالیت‌های غیرقانونی جلوگیری شود. در همین حال، همان‌طور که گزارش شد، یک شرکت بانکی ادعا می‌کند به مشتریان مکزیکی این امکان را می‌دهد که با استفاده از کارت‌های بانکی، پرداخت‌های رمزپایه را انجام دهند. این شرکت با نام Tauros می‌گوید حساب جدید ارز دیجیتال به شما این امکان را می‌دهد تا پول‌هایتان را به‌صورت ارزهای رمزنگاری‌شده ازجمله بیت‌کوین در این بانک ذخیره کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *