تبدیل تلفن هوشمند قدیمی به کیف پول سخت‌افزاری اتریوم

تبدیل-تلفن-هوشمند-قدیمی-به-کیف-پول-سخت-افزاری-اتریوم

 تبدیل تلفن هوشمند قدیمی به کیف پول سخت‌افزاری اتریوم یک از دست آورده‌ای خوب قرن ماست. کیف پول سخت‌افزاری اتریوم را در این مقاله بررسی میکنیم.

اگر تلفن‌های هوشمند قدیمی خود را هنوز نگه‌داشته‌اید و هنوز آن‌ها را به بیرون پرتاب نکرده‌اید؟

آیا تلفن‌های هوشمند قدیمی خود را نفروخته‌اید؟ اگر شما جزو این دسته از افراد هستید باعث شادی صاحبان رمزنگاری‌شده‌اید؛ بنابراین شما هم خوشحال می‌شوید، زیرا نسخه بتا 3.0 این برنامه نیز به‌تازگی انتشاریافته است.

Parity Signer یک برنامه کاربردی کیف پول سخت‌افزاری اتریوم

برنامه کاربردی Parity Signer کلیدهای خصوصی شما را تولید و ذخیره می‌کند. با تولید و ذخیره کلیدهای خصوصی شما می‌توانید تلفن هوشمندی که بی‌هدف در کناری قرار داده‌اید را به یک کیف پول سخت‌افزاری اتریوم تبدیل کنید. این توسط شرکت Parity Technologies که یک شرکت زیرساخت بلاک چین می‌باشد، ایجاد شده است. آن‌ها توسعه‌دهندگان پشتیبان مشتری کیف پول سخت‌افزاری اتریوم پیشرفته شرکت پریتی اتریوم و شبکه بلاک چین قابل تعامل Polkadot، در میان تعدادی از فن‌آوری‌های دیگر هستند.

این اطلاعیه می‌گوید این برنامه برای IOS و Android در دسترس بوده و نسخه 3 بتا ویژگی‌های جدیدی را به ارمغان می‌آورد که شامل موارد زیر است:

کیف پول سخت‌افزاری اتریوم

پشتیبانی از شبکه Kusama CC2 کیف پول سخت‌افزاری اتریوم

امکان استفاده از Parity Signer با برنامه‌های Polkadot-js و پسوند Polkadot-js و همچنین صندوق‌های وثیقه برای اعتبارسنجی، انتقال وجوه یا رأی دادن به پیشنهاد‌ها حکومت با امضای دستگاه آفلاین. پشتیبانی از امضای آفلاین جهانی، استانداردی که برای انتقال کارآمد داده از طریق کدهای QR ایجادشده است. تجسم بهتر آدرس‌ها روی صفحه‌نمایش‌های کوچک تلفن همراه، تولید سریع‌تر شناسه حساب، فونت‌های یکپارچه، رنگ دکمه‌های بهبودیافته و غیره.

برای به‌روزرسانی تلفن هوشمند قدیمی

سازندگان توضیح می‌دهند که تنها کاری که باید انجام دهید این است که تلفن هوشمند قدیمی خود را بگیرید، آن را توسط تنظیمات کارخانه‌ای بازیابی کنید.سپس تلفن هوشمند قدیمی خود را برای همیشه خاموش‌کنید تا در حالت هواپیما قرار بگیرید تا وای فای، بلوتوث و هر اتصال دیگری خاموش شود. سپس حساب‌های خود را بر روی تلفن هوشمند قدیمی خود جهت کیف پول اتریوم ایجاد کنید. سازندگان هشدار می‌دهند، جهت امنیت کیف پول اتریوم هرگز این تلفن را به اینترنت یا دستگاهی که به اینترنت متصل است، مانند رایانه شما، وصل نکنید. برای به‌روزرسانی تلفن هوشمند قدیمی خود، از همه حساب‌های تلفن خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

پیشنهاد خواندنی:
آموزش قدم به قدم استفاده از کیف‌پول هوشمند

سپس تلفن خود را مجدداً جهت استفاده به‌عنوان کیف پول اتریوم تنظیم کنید تا حساب‌ها را حذف کنید و نسخه جدید را نصب کنید.

مشتری کیف پول سخت‌افزاری

جهت استفاده به‌عنوان کیف پول سخت‌افزاری اتریوم

 جهت استفاده به‌عنوان کیف پول به حالت آفلاین بروید و حساب‌های خود را که در Parity Signer پشتیبان گرفته‌اید بازیابی کنید. دستگاه کیف پول به شما امکان تولید و ذخیره چندین کلید خصوصی را می‌دهد. کیف پول، علاوه بر شبکه Kusama CC2 که ذکر شد، از شبکه‌های اتریوم، اتریوم کلاسیک، Kovan و Ropsten نیز پشتیبانی می‌کند.

شما با واردکردن مقدار و گیرنده در دستگاه خود که به شبکه وصل شده است، استفاده می‌کنید، سپس با Parity Signer را تأیید و امضا می‌کنید. همچنین می‌توانید از برنامه برای اسکن QR Code استفاده کنید. در ماه ژوئیه، شبکه Polkadot کوشاما، نسخه آزمایشی Polkadot را با شرایط اقتصادی واقعی اعلام کرد تا توسعه‌دهندگان بتوانند یک محیط مانند Polkadot را آزمایش و آزمایش کنند


صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال

به دنبال یک صرافی مطمئن برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال هستی؟ ما بهت معرفی می کنیم!
بزن بریم!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *