تنظیم مالیات ارزهای رمزنگار شهروندان با کمک کوین بیس

تنظیم مالیات ارزهای رمزنگار شهروندان با کمک کوین بیس

در فرایند تنظیم مالیات ارزهای رمزنگار وضع مالیات قطعاً می‌تواند گیج کننده باشد، در صورتی که ارزهای رمز پایه را به معادله اضافه کنیم، درواقع معادله جایی است که تقریباً حدس چگونگی تنظیم آن برای بقیه نامشخص است.

 به همین دلیل شرکت رمزنگاری کوین بیس، برنامه TurboTax برنامه نرم‌افزاری تشکیل پرونده مالیاتی ارائه شده توسط شرکت نرم‌افزاری Intuit Consumer Tax Group را جهت تنظیم مالیات ارزهای رمزنگار ادغام نموده است. با این حال این یک برنامه کامل مالیاتی نیست و هنوز هم ممکن است نیاز به کمک یک متخصص مالیاتی داشته باشید.

تا نحوه تنظیم مالیات ارزهای رمزنگار در سال گذشته

مطابق با گزارش‌ها برنامه TurboTax Premier به کاربران Coinbase و Coinbase Pr امکان انجام معاملات، سود و زیان خود را (حداکثر 100 معاملات به‌طور هم‌زمان) در سال 2018 فراهم می‌آورد؛ و این نرم‌افزار به مشتریان کمک می‌کند تا نحوه تنظیم مالیات ارزهای رمزنگار خود را در سال گذشته تعیین کنند. در صورت نیاز می‌توانید از حسابداری رسمی مجاز یا نمایندگان ثبت شده در Intuit راهنمایی بخواهید. با این حال مطبوعات با توجه به Intuit، به کاربران هشدارهایی می‌دهند: نکته‌ای که باید در نظر داشته باشید این است که هر معامله ارز رمزنگاری یک رویداد مالیاتی را تشکیل نمی‌دهد به همین دلیل است که راهنمایی‌های بسیاری در هنگام تنظیم مالیات ارزهای رمزنگار صورت می‌گیرد که برای کمک به درک و انتخاب معاملات مشمول مالیات درزمانی که در TurboTax Premier می‌باشید.

جهت تنظیم مالیات ارزهای رمزنگار ادغام نموده است

در جریان تنظیم مالیات ارزهای رمزنگار لیست معاملاتی که مشمول مالیات نیستند شامل مشتریانی که ارزهای رمزپردازی خود را خریداری کرده و فروش نداشتند، ارزهای رمزگذاری شده هدیه (هر بسته ارزشی کمتر از 15.000 دلار برای هر گیرنده داشته باشد) یا ارزهای خریداری شده با حساب بازنشستگی شخصی خودگردان (IRA یا Solo 401k) می‌باشند که Solo 401k برنامه بازنشستگی برای آمریکایی‌ها می‌باشد که بطور خاص برای کارفرمایان کارمند تمام وقت به‌غیراز صاحبان مشاغل و همسران آنها طراحی شده است.

راه‌اندازی یک مرکز منابع مالیاتی و انتشار مالیات‌های کریپتو و بیت‌کوین

کسانی که مجبور به تنظیم مالیات ارزهای رمزنگار و پرداخت مالیات بر روی رمزنگار خود هستند، مشتریانی هستند که سکه‌های خود را یک فیات تبدیل کرده، ارزهای رمز پایه را فروخته و آن را صرف پرداخت کالاها یا خدمات و دریافت سکه‌های رایگان از طریق انشعاب یا توزیع توکن رایگان بین دارندگان یک ارز دیجیتالی می‌کنند.

پیشنهاد خواندنی:
همه چیز دربارۀ کاردانو

کوین بیس همچنین در روند تنظیم مالیات ارزهای رمزنگار، درحال راه‌اندازی یک مرکز منابع مالیاتی و انتشار مالیات‌های کریپتو و بیت‌کوین در ایالات‌متحده در 2018 می‌باشد که به‌منظور کمک به مشتریان خود در درک هرگونه تعهدات مالیاتی که ممکن است داشته باشند. با این حال، آنها اضافه می کنند که مجاز به مشاوره مالیاتی نیستند و از کاربران خود می خواهند که در موقعیت‌های خاص از متخصصین امور مالیاتی استفاده کنند.

تا نحوه تنظیم مالیات ارزهای رمزنگار در سال گذشته

علاوه بر این کوین بیس، CoinTracker، مدیر برنامه نرم‌افزار مالیاتی رمزنگاری و بیت‌کوین ساخته شده توسط کارمندان قبلی گوگل را، ادغام می‌کند. CoinTracker در این نسخه در رابطه با تنظیم مالیات ارزهای رمزنگار اظهار داشت که این برنامه به‌منظور جمع‌آوری داده‌های لازم برای انجام معاملات در کیف‌پول ها و صرافی‌های مورداستفاده به مشتریان کمک خواهد کرد و این امر فعالیت معاملات را در سال 2018 مختصر می‌نماید.

Chandan Lodha بنیان‌گذار شرکت CoinTracker طی بیانیه‌ای گفت: در صورتی که استفاده از این محصول مشکل و یا محدود به گروه‌های خاصی نباشیم، نمی‌توانیم سیستم مالی گسترده‌ای داشته باشیم؛ بنابراین یک راه‌حل ساده جهت تنظیم مالیات ارزهای رمزنگار وجود دارد: استفاده از ارز رمزنگاری را آسان‌تر کنید. همان‌طور که گزارش شد در صورت مواجه‌شدن با ضرر و زیان در هنگام تجارت ارزهای رمز پایه در سال گذشته آمریکا، می‌توانید برای مطالبات خود درخواست دهید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *