پربازدیدترین ها

تنظیم معاملات آینده بیت کوین اکنون در بورس اصلی زندگی می کند

تنظیم-معاملات-آینده-بیت-کوین-اکنون-در-بورس-اصلی-زندگی-می-کند

«معاملات بیت کوین در حال حاضر برای بکت تنظیم‌شده فعال می باشد، تحویل عینی روزانه و ماهانه بیت کوین با اولین معامله بیت کوین انجام‌شده است.»

بیت کوین‌های مشتریان در انبار بکت ذخیره می‌شوند، توسط یک مسئول واجد شرایط که توسط اداره خدمات مالی وزارت خارجه نیویورک برای معاملات بین کوین تنظیم‌شده است. بکت توسط مرکز تبادلات مالی بین‌قاره‌ای، مالک بورس اوراق بهادار نیویورک راه‌اندازی شده است.

معاملات بیت کوین آینده بکت اکنون در دسترس است

بکت، یک پلتفرم دارایی‌های دیجیتال بسیار پیشرفته است که توسط شرکت International Exchange Inc (ICE) که توسط شرکت مادر بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE) پشتیبانی می‌شود، شروع به معاملات مالی محصولات آینده بیت کوین با تحویل فیزیکی آن‌ها کرد.

قراردادهای آینده معاملات بیت کوین بکت (به دلار آمریکا) و قراردادهای آینده ماهانه معاملات بیت کوین بکت (به دلار آمریکا) در حال حاضر بر روی ICE آینده ایالات‌متحده یکی از بزرگ‌ترین بازارهای کالایی جهان، در حال انجام بوده و توسط ICE Clear US توضیح داده‌شده است. دو پلتفرم ICE جهت معاملات بیت کوین توسط شرکت‌کنندگان واجد شرایط هم در ایالات‌متحده و در سطح بین‌المللی قابل‌دسترسی است. بکت بعد از راه‌اندازی به‌سرعت توییت کرد: ما زنده هستیم. اولین معاملات بیت کوین آینده بکت در ساعت 8:02 بعدازظهر ET با قیمت 10115 دلار انجام شد.

 معاملات بیت کوین

معاملات بیت کوین

چند ساعت بعد از اینکه معاملات بیت کوین مربوط به این محصولات آغاز شد، 13 قرارداد آینده ماهانه بیت کوین تبادل شد، اما هیچ یک از قراردادهای آینده بیت کوین روزانه تبادل نگردید.

تاجران رسمی اکنون دارای بازاری برای معاملات ارز دیجیتال آینده باعرضه عینی هستند که بدین معنی است که بیت کوین های واقعی در انبار بکت نگهداری می‌شوند و با انقضای قرارداد تحویل داده می‌شوند. بکت محصولات آینده این ارز دیجیتال خود را پیش از دو تبادل مالی منظم شده CFTC شروع کرده است: Ledgerx و TD Ameritrade-backed Eris. معاملات ارز دیجیتال آینده با تسویه‌حساب نقدی در حال حاضر در بورس کالای تجاری شیکاگو (CME) موجود است که اخیراً برنامه‌های خود را برای راه‌اندازی گزینه‌های مربوط به معاملات بیت کوین آینده در سه‌ماهه اول سال 2020 اعلام کرده است و جهت بررسی مقررات معاملات این ارز دیجیتال در انتظار بررسی قرار دارد.

نرخ حاشیه تا کوین

درباره آینده بیت کوین بکت

Futures ایالات‌متحده پیش‌ازاین برخی از الزامات سرمایه‌گذاری در محصولات جدید بکت در معاملات ارز دیجیتال فاش کرده است. برای هردوی قراردادهای روزانه و ماهانه، نیاز اولیه دادوستد 3،900 دلار و نیاز اولیه بازرگانان پرمخاطره 49090 دلار وجود دارد. برای معاملات این ارز دیجیتال نرخ دادوستد افزایشی بین ماهانه برای هر دو محصول بین 400 تا 1000 دلار و برای نرخ بازرگانان پرمخاطره بین 440 تا 1100 دلار است.

پیشنهاد خواندنی:
راه‌های کسب بیت‌کوین رایگان

این شرکت توضیح داد: نرخ حاشیه تا تاریخ انقضا و تفاوت در تاریخ انقضاء قراردادها در محدوده متفاوت است. هراندازه قرارداد یک معامله ارز دیجیتال است. بیت کوین‌های مشتریان که در معاملات این ارز دیجیتال حاصل‌شده است در انبار بکت، تحت نظارت شرکت Bakkt Trust Llc، متولی واجد شرایط که توسط خدمات مالی (DFS) وزارت امور خارجه ایالت نیویورک تنظیم و نگهداری می‌شود.

انبار بکت از هر دو حالت آنلاین گرم و آفلاین

این شرکت توضیح داد: انبار بکت از هر دو حالت آنلاین گرم و آفلاین، ذخیره دارایی‌های دیجیتال با هوای مطبوع سرد تشکیل‌شده است. وی اضافه کرد که در معاملات این ارز دیجیتال این سیستم به‌طور الگوریتمی بین دو خطر کاهش‌یافته مرتبط با این کیف‌های پول تعادل برقرار می‌کند. هر دو نوع تحت پوشش بیمه‌نامه 125،000،000 دلاری از یک سندیکای جهانی پیشرو قرار دارند. علاوه بر این بکت به سیاست‌های AML / KYC در سطح بانک که همراه با نظارت گسترده بلاک چین می‌باشد، افتخار می‌کند.


صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال

به دنبال یک صرافی مطمئن برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال هستی؟ ما بهت معرفی می کنیم!
بزن بریم!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *