راه‌اندازی تبادلات ارز دیجیتال لاین و هواوبی در ژاپن و آرژانتین

راه_اندازی_تبادلات_ارز_دیجیتال_لاین

« ژاپن نرم‌افزار گفتگوی اینترنتی لاین، پلت فرم تبادلات ارز دیجیتال لاین را راه اندازی کرد.»

غول های بزرگ فنّاوری با تبادلات ارز دیجیتال لاین وارد  بازار سرمایه های دیجیتال شدند. سرآغاز این شرکت ها ژاپن و آرژانتین قراردادند. ژاپن نرم‌افزار گفتگوی اینترنتی لاین، پلت فرم تبادلات ارز دیجیتال لاین را راه اندازی کرد. این پلت فرم Bitmax، نام دارد که به طور رسمی توسط شرکت تابعه لاین به نام LVC  و مستقر در توکیو راه اندازی می شود. این شرکت از رگلاتوری مالی ژاپن و آژانس خدمات مالی توکیو در ماه اخیر مجوز های نهایی را اخذ کرده است.

بیت مکس

بر اساس گزارشی که توسط Nikkei منتشر شده است، بیت مکس در حال حاضر تنها برای کاربران گوشی های هوشمند آندروید در دسترس است. فقط کاربران آندروید می توانند از تبادلات ارز دیجیتال لاین استفاده کنند.

این نکته هم قابل ذکر است که شرکت در حال طراحی یک نسخه IOS برای گوشی های شرکت اپل نیز است. این پلت فرم در ابتدا از پنج ارز دیجیتال، یعنی بیت کوین ، بیت کوین نقدی، ethereum، Litecoin و XRP پشتیبانی خواهد کرد.

تبادلات ارز دیجیتال لاین

اگر چه لینک توکن لاین در این پلتفرم در دسترس نیست. احتمالان مسائل امنیتی و رگلاتوری  قانونی دلیل این کار بوده است. شرکت لاین مشتاق است که  Bitmax  را به دیگر خدمات خود پیوند دهد. در حال حاضر یک تب Bitmax به منوی Wallet در برنامه چت لاین  اضافه شده است. با این پیوند از حدود 55 میلیون کاربر ژاپنی پشتیبانی خواهد کرد. این یعنی بازاری 55 میلیون نفری برای تبادلات ارز دیجیتال لاین در بستر اینترنت.

سپرده هایBitmax                                                                         

شرکت لاین اعلام کرده است که کاربران ژاپنی می توانند سپرده هایBitmax  خود را به حساب پرداخت اینترنتی لاین منتقل کنند. این شرکت یک همکاری گسترده با شرکت ناوار کره جنوبی دارد.

پلت فرم معاملاتی تبادلات ارز دیجیتال لاین

در همین حال، سخنگوی ارز جهانی Huobi می گوید که آن را به یک پلت فرم معاملاتی در آرژانتین تبدیل کرده است. بر اساس خبری که در کریپتو نیوز منتشر شده است، Huobi در کشور آرژانتین در اواسط ماه جاری  آغاز به کار خواهد کرد و قابلیت تبادل با پزو آرژانتین نیز فراهم شده است. شرکت Huobi  نیز توانسته است مانند تبادلات ارز دیجیتال لاین پلت فرم، پلتفرم اختصاصی خود را طراحی کند.

پیشنهاد خواندنی:
اعلام آمادگی سوئیس برای همکاری‌های بین‌المللی با ارز مجازی لیبرا فیس‌بوک

سخنگوی این پلتفرم میگوید که کاربران این ارز میتوانند با کارت های اعتباری خود ، تبادل ارز و پرداخت ها و خرید های اینترنتی را انجام دهند.

غول های بزرگ فنّاوری با تبادلات ارز دیجیتال لاین

سخن مدیر عامل درباره تبادلات ارز دیجیتال لاین

کارلوس بانفی مدیر عامل این شرکت در آرژانتین اظهار داشت: آرژانتین امیدوار کننده ترین بازار جنوب امریکا برای توسعه بلاکچین است. تنها بازاری است که  در حال حاضر برای شکستن از تکیه بر ارز محلی و بانک ها وجود دارد. این شرکت همچنین تایید کرد که مذاکراتی با مقامات ارشد امور مالی آرژانتینی که در آن احزاب برگزار شده بود، انجام داده است. وی تاکید کرد که مورد استفاده قرار گرفته بلاکچین می تواند در توسعه اقتصادی آرژانتین نقش مهمی بازی کند.

 سخن کارلوس  

کارلوس بانفی  اضافه کرد که این یک فرصت بزرگ به حرکت رو به جلو در بلاکچین و تصویب قوانین ارزدیجیتال در آرژانتین است. رقیب اصلی آنها، شرکت OKGroup، صاحب تبادل عمده ارزهای دیجیتال  OKExمی باشد. OKCoin  یک نوع ارز پشتوانه ای بوده که  در نوامبر 2018 وارد این بازار شده است. با این حال  Huobi به عنوان رقیب جدید در حال ورود به بازار ارز رمزنگاری است و شرکت های متعدد تصمیم دارند که کسب و کار خود را به آن متصل کنند.


صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال

به دنبال یک صرافی مطمئن برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال هستی؟ ما بهت معرفی می کنیم!
بزن بریم!

بدون دیدگاه

  1. امتیاز بینندگان:1 ستاره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *