راه‌های کسب بیت‌کوین رایگان

راه‌های کسب بیت‌کوین رایگان

بیت‌کوین رایگان و روش‌های به دست آوردن را در این مقاله با هم بررسی خواهیم کرد. بیت‌کوین (BTC) فرصت‌های درآمدزایی را برای افرادی که دارای روحیه کارآفرینی هستند، فراهم می‌کند.

این دارایی دیجیتال باعث می‌شود تا انجام یک تجارت آنلاین سریع‌تر و آسان‌تر از گذشته صورت گیرد. در این مجال قصد داریم تا در مورد ترفندهای کسب بیت‌کوین و سودآورترین راه‌های کسب بیت‌کوین رایگان در سال 2019 صحبت کنیم.

1. قمار (شرط‌بندی) برای کسب بیت‌کوین رایگان

افراد اغلب زمانی که در دام کلاه‌برداران و شیادان می‌افتند، پول خود را از دست می‌دهند. علاوه بر این، اگر شما نیز قمار کنید پول خود را از دست خواهید داد. اگر جایی یا وب سایتی با ارائه پیشنهادی از شما بخواهد که پولی پرداخت کنید، بدون اینکه بدانید چه چیز در عوض آن دریافت می‌کنید، این احتمال وجود دارد که آن نیز یک کلاهبرداری باشد. روش‌های درست و قانونی برای به دست آوردن مقادیر اندک بیت‌کوین به‌صورت رایگان در سایت‌های قمار بیت‌کوین وجود دارد؛ اما باید در نظر داشته باشید که این سایتها مملو از تبلیغات یا بدافزارها هستند. همچنین باید بدانید که در عوض دریافت یک بیت‌کوین رایگان، کل پول خود را از دست خواهید داد!

بیت‌کوین رایگان و روش‌های به دست آوردن

2. فاست های (Faucets) برای بدست آوردن بیت‌کوین رایگان

فاست بیت‌کوین مربوط به یک ویژگی خاص در وب سایتهایی است که به‌طور یکنواخت بیت‌کوین تولید می‌کنند. مثلاً، یک وب‌سایت ممکن است در هر ثانیه، کسری از بیت‌کوین آزاد را به‌عنوان یک تبلیغ، توزیع کند. اغلب این مبلغ بسیار کم در هرچند دقیقه به یک کاربر داده می‌شود. این بیت‌کوین ها در قبال انجام یک کار بسیار کوچک و به مقدار بسیار ناچیز به کاربران داده می‌شود. این مبالغ البته گاهی جهت رواج رمز ارزها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

3. بازی‌های بیت‌کوین

بسیاری از بازی‌های آنلاین شامل جوایز بسیار کوچکی از بیت‌کوین می‌باشند. اغلب این بازی‌ها پر از تبلیغات بوده و مانند فاست های بیت‌کوین عمل می‌کنند. جوایز بیت‌کوین، گیمرها را جهت انجام بازی و مشاهده تبلیغات ترغیب می‌کند؛ بنابراین، این نوع از بازی‌ها منبع خوبی برای تبلیغ‌کنندگان می‌باشند تا از طریق ارائه جوایز بیت‌کوین به مردم برسند.

4- برنامه ارجاع توسط CoinSwitch

برنامه‌های وابسته در کلیه صنایع و همچنین در صنعت رمزنگاری مورداستفاده قرار می‌گیرد. به‌عنوان‌مثال، شما ممکن است یکی از دوستان خود را به یک سرویسی ارجاع دهید و سپس هردوی شما تخفیف کسب کنید. همچنین شما می‌توانید، امتیازهای پاداش خود را افزایش داده یا یک بیت‌کوین به‌عنوان جایزه دریافت کنید. اکنون می‌توانید با استفاده از برنامه ارجاع بیت‌کوین CoinSwitch، بیت‌کوین رایگان کسب کنید؛ بنابراین، با ارجاع دوستانتان و خرید به میزان حداقل 100 دلار از سوی آن‌ها، 5 دلار درآمد کسب کنید. در عوض، دوست شما نیز 5 دلار کسب می‌کند.

پیشنهاد خواندنی:
آموزش قدم به قدم استفاده از کیف‌پول هوشمند

5- ماینینگ

این قدیمی‌ترین و جذاب‌ترین راه برای به دست آوردن سریع بیت‌کوین است. شما می‌توانید با سرعت‌بالا، ارزان و کم خطر و در ازای هیچ، درآمد کسب کنید. تنها چیزی که جهت ماینینگ (استخراج) بیت‌کوین شما نیاز دارید، کامپیوتر منزل خودتان است. ممکن است شما به ماینر بیت‌کوین احتیاج داشته باشید و سپس به یک ماینینگ متصل شوید. این ماینرها با ایجاد گروه‌هایی و با تلاش گروهی اقدام به استخراج بیت‌کوین کرده و سپس پاداش‌ها را بین خود تقسیم می‌کنند.

6. وظایف کوچک (Microtasks)

این ساده‌ترین روش برای دستیابی سریع به بیت‌کوین، از طریق سرمایه‌گذاری در وقت شماست. تنها کاری که جهت به دست آوردن کسری کوچک از بیت‌کوین باید انجام دهید انجام کارهای کوچک توسط شماست. وب‌سایت‌های زیادی وجود دارند که به شما امکان می‌دهند تا در ازای انجام برخی کارهای مختلف، بیت‌کوین رایگان کسب کنید. کارهایی که باید برای به دست آوردن بیت‌کوین‌های رایگان انجام دهید، از سایتی به سایت دیگر متفاوت است. برخی از کارهای متداول شامل تماشای فیلم‌های تبلیغی، پر کردن فرم‌های نظرسنجی و بازی کردن می‌باشد. آخرین روش برای به دست آوردن بیت‌کوین تست برنامه‌های کاربردی مختلف در موبایل‌ها و تبلت ها است.

راه‌های کسب بیت‌کوین رایگان در سال 2019

7. کمک‌های مالی برای بدست آوردن بیت‌کوین رایگان

برای به دست آوردن بیت‌کوین رایگان از طریق کمک مالی، باید برای آن سخت تلاش کنید. می‌توانید یک وب‌سایت ایجاد کرده و درخواست کمک مالی در وب‌سایت خود را از طریق آدرس کیف‌پول و کد QR مشخص کنید. آیا می‌دانید بیت پی (BitPay) به سازمان شما کمک می‌کند تا کمک‌های بلاکچین را بپذیرد؟

8. حقوق بیت‌کوین رایگان

می‌توانید برای شرکت‌هایی که مستقیماً به بیت‌کوین پرداخت می‌کنند، کار کنید. علاوه بر این، ممکن است از کارفرمای خود بخواهید تا بخشی از دستمزد یا حقوق خود را به بیت‌کوین بپردازد. کمپانی‌هایی مانند Bitwage که یک شرکت در زمینه پرداخت حقوق و دستمزد به بیت‌کوین است، از سال 2014 حقوق هزاران نفر را به بیت‌کوین پرداخت کرده است.

در نهایت باید ذکر کنیم که شیوه های دیگری نیز جهت دریافت بیت‌کوین رایگان وجود دارد که قابل‌بررسی است. به‌هرحال با رشد رمز ارزها، خدمات مبتنی بر آن‌ها نیز روزبه‌روز در حال افزایش می‌باشد. بیت‌کوین از آنجا که در بالای جدول رمز ارزها ایستاده است، طرفداران بیشتری داشته و نگاه‌ها نیز به آن بیشتر است. ازاین‌جهت در اینجا ما به بررسی برخی از راه‌های دریافت بیت‌کوین رایگان پرداختیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *