راه‌اندازی بستر مبادله ارز توسط بیس کوین

  • توسط شبنم میرزایی
  • سپتامبر 17, 2019
  • اخبار
راه اندازی بستر مبادله ارز بیس کوین

بیس کوین ممکن است به زودی یک بستر مبادله ارز پیشنهادی راه‌اندازی کند.به گفته رئیس فروش کوین بیس در آسیا، کیون پیرستانی رمزنگاری مبتنی بر سان فرانسیسکو ممکن است به‌زودی یک توکن مبادله(بستر مبادله ارز) اختصاصی ایجاد کند.

پیرستانی از بستر مبادله ارز می گوید:

بیس کوین ممکن است به زودی یک بستر مبادله ارز پیشنهادی راه اندازی کند. به گفته رئیس كانون فروش موسسات كینباز در آسیا ، کوین بیس ممکن است به زودی ارز اختصاصی را صادر كند.

پیرستانی گفت: (IEO) از چندین ابزار سرمایه تشکیل شده است که هم اکنون توسط بیس کوین مورد بررسی قرار گرفته است.

راه‌اندازی بستر مبادله ارز

وی ادامه داد: ما فکر می کنیم که یک فرصت واقعاً جالب برای Coinbase وجود دارد.

به طور خلاصه، بخصوص ارز کوین بیس تنها فضای IEO بلکه STO ها را نیز مورد بررسی قرار می دهد. اما اکنون نمی توانم هیچ اطلاعیه رسمی بدهم.

IEO قبلاً توسط بسیاری از مبادلات مهم دیگر از جمله Bitfinex ، Binance ، OKcoin و Kucoin پشتیبانی شده است. بر خلاف ارائه سکه اولیه (ICO) ، یک IEO یکی دیگر از ابزارهای تأمین مالی از برای مبتدیان cryptocurrency است. این شرکت به عنوان یک کارگزار معتبر در زمینه فروش توکن عمل می کند .

با هر مبادله ای که توکن اختصاصی خود را صادر می کند مانند BNB Binance) برای فروش. معمولاً برای رسیدگی به مشتری خود (KYC) و چک های ضد پولشویی (AML) از طرف یک استارتاپ ، به تعهدات ارز نیاز دارد.

در حالی که پیرستانی گفت: خبرهای مربوط به بستر مبادله ارز احتمالی Coinbase IEO ممکن است در چند ماه آینده ظاهر شود ، برنامه هایی برای عرضه اوراق بهادار و ارز تنظیم شده در ایالات متحده با هم فاصله دارند.

اعلام شده در ژوئیه سال 2018 ، کوین بیس تأیید نظارتی برای به دست آوردن چندین بورس اوراق بهادار با مجوزهای کارگزار از جمله Keystone Capital Corp. ، Venovate Marketplace و Digital Wealth LLC دریافت کرد.


صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال

به دنبال یک صرافی مطمئن برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال هستی؟ ما بهت معرفی می کنیم!
بزن بریم!

بدون دیدگاه

  1. امتیاز بینندگان:5 ستاره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *