پربازدیدترین ها

راه حل ارائه شده توسط کاسا برای مشکل وراثت بیت کوین

راه-حل-ارائه-شده-توسط-کاسا-برای-مشکل-وراثت-بیت-کوین

از مشکل وراثت بیت کوین خبر دارید؟ اگر من بمیرم، چه اتفاقی برای بیت کوین من می افتد؟ این سوالی است که توسط بسیاری از دارندگان بیت کوین پرسیده می شود.

وراثت بیت کوین بسیار اهمیت دارد و دارندگان بیت کوین نگران این هستند که دارایی های آنها برای همیشه از بین برود. متخصص امنیت كلیدی خصوصی كاسا مستقر در آمریكا، می گوید كه آنها یک راه حل دارند.

نگرانی از وراثت بیت کوین در جهان رمزنگاری

وراثت بیت کوین یکی از مواردی در جهان رمزنگاری است که هنوز هم برای همه دارندگان بیت کوین نگران کننده است. همانطور که می دانید بانک ها یا شرکت های بیمه عمر مختلف پس از مرگ صاحب دارایی، وجوه وی را به خانواده اش یا شخص مشخص شده دیگری منتقل می کنند. کاسا در یک اطلاعیه توضیح می دهد زمانیکه صاحب بیت کوین از دنیا رفت و کلیدهای خصوصی با کسی به اشتراک گذاشته نشده است، بیت کوین برای همیشه از دست می رود. حتی بدتر از آن زمانی است که خانواده شما دقیقاً می دانند بیت کوینی از سوی صاحب آن خریداری شده و جزئیات آن را می دانند، اما قادر نخواهند بود تا به آن دسترسی داشته باشند. راه حل دیگر شما این است که دستورالعمل ها را با دوستان یا خانواده خود جهت چگونگی بازیابی دارایی های خود به اشتراک بگذارید. اما همانطور که می دانید، انجام روش بالا خطرناک خواهد بود.

 در نهایت، انتخاب یک متولی جهت این کار می تواند گزینه سوم باشد. اما می دانید که بسیاری از افراد شایستگی وراثت بیت کوین را ندارند. در حالی که، زیبایی رمزنگاری در این است که شما در کنترل کامل باشید.

خواندن مقاله مقایسه بیت کوین کش و اتریوم را از دست ندهید.

راه حل ارائه شده توسط کاسا برای مشکل وراثت بیت کوین

Casa Covenant

کاسا محصولی به نام Casa Covenant را ارائه داد که طبق گفته آنها، یک سرویس و پروتکل وراثت بیت کوین می باشد. Casa Covenant به صاحبان خود امکان می دهد تا بیت کوین خود را به افراد مشخص و به روش ایمن منتقل کنند. این کار را می توان از طریق سه کلید جداگانه انجام داد: کلید وکالت املاک، کلید بازیابی کاسا و کلید صندوق سپرده ایمنی (کلید ایمن). به عبارت دیگر، این مجموعه ای از مراحل است که کاربران سیستم چند امضائی (شاه کلید) کاسا می توانند جهت فرآیند وراثت بیت کوین مورد استفاده قرار دهند.

پیشنهاد خواندنی:
نحوۀ خرید توکن بیت کوین با کارت هدیه

این شرکت اضافه می کند که خطر ابتلا به سرقت سرمایه ها قبل از فوت صاحب دارایی به حداقل می رسد. زیرا آنها فن آوری چند جانبه ای را با برنامه ریزی املاک و سیستم حقوقی موجود تلفیق کرده اند. کاسا با بیان این مطلب که افراد حرفه ای به احتمال زیاد یک کلید را از دست می دهند، گفت: بهترین راه این است که از یک وکیل املاک برای محافظت از یک کلید منفرد مشتری در تنظیمات چند امضایی و به صورت کیف پول سخت افزاری، همراه با سایر مدارک مورد نیاز دیگر، برای وراثت بیت کوین استفاده شود. این شرکت همچنین اضافه کرد: از وظایف آنها آموزش به وکلای املاک مشتری در مورد مدیریت کلید و کمک به صندوق بازیابی وراث، برای بازیابی وجوه می باشد.

فرآیند وراثت بیت کوین مورد استفاده قرار دهند

اشخاص ثالث قابل اعتماد در وراثت بیت کوین

در حالی که ما به اشخاص ثالث قابل اعتماد در بیت کوین علاقه نداریم، باز هم بهترین کاری که می توانیم بکنیم این است که به اشخاص ثالث اعتماد کنیم (حتی اعضای خانواده ما شخص ثالث هستند). بهترین کاری که می توانیم انجام دهیم ترکیب یک فکر با دقت با یک مدل امنیتی با استفاده از یک فرآیند فنی کاملاً تعریف شده است. این امر باید با تدابیر شدید قانونی قوی ترکیب شود تا اطمینان حاصل شود که کلیه درخواستها به درستی رعایت شده اند.

با این حال ، بسیاری از دارندگان بیت کوین احتمالاً هنوز قادر به تهیه این راه حل نیستند. در حالی که می توانید بلافاصله نام خود را در لیست انتظار خدمات وراثت بیت کوین Casa Covenant قرار دهید، اما در این مرحله فقط برای اعضای Casa Diamond در دسترس است. این طرح420 دلار در ماه (که سالانه پرداخت می شود) هزینه دارد. با این حال ، با گذشت زمان، ما قصد داریم راه حل های وراثت بیت کوین را به سایر سطوح عضویت اضافه کنیم.

فرآیند وراثت بیت کوین مورد استفاده قرار دهند.

خدمات کاسا در رابطه با وراثت بیت کوین

از این رو، همانطور که در گذشته گزارش شده بود، کارآفرینان بیت کوین، مت اودل و مرتضی علی ، یک سوئیچ محافظ پیچیده مردان- مرده به نام FinalMessage را در اوایل سال جاری راه اندازی کردند. این یک سرویس پیام رسانی رمزنگاری شده است تا در صورت اتفاقی که برای شما رخ داد، پیامی را به دوست یا شریک زندگی شما بفرستد. در چنین مواردی، می توانید یکی از آخرین پیام های رمزنگاری شده ایمن را به افرادی که به آنها اهمیت می دهید منتقل کنید، خواه کلیدهای خصوصی، خواسته یا هر اطلاعات خصوصی دیگری باشد. خدمات فوق برای شما 50 دلار در سال هزینه دارد. شاید خدمات کاسا در رابطه با وراثت بیت کوین بتواند باعث تشویق مردم به استفاده از بیت کوین شود.

پیشنهاد خواندنی:
تنظیم مالیات ارزهای رمزنگار شهروندان با کمک کوین بیس

مقاله برای خرید بیت کوین چه مواردی را باید از قبل بدانید! به شما برای سرمایه گذاری موفق تر کمک خواهد کرد.


صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال

به دنبال یک صرافی مطمئن برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال هستی؟ ما بهت معرفی می کنیم!
بزن بریم!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *