شرکت تولیدکننده هندی خودرو بلاکچین تولید می‌کند

شرکت_تولید_کننده_هندی_خودرو_بلاکچین

«شرکت تاتا موتورز هند تولیدکننده ماشین‌های سواری ادعا کرده که خودرو بلاکچین تولید کرده است.»

شرکت خودروسازی تاتا موتورز هند در باره خودرو بلاکچین گفته است؛ می‌خواهد به ادغام راه‌حل بلاکچینی به فرآیندهای داخلی خودرو به‌عنوان بخشی از یک پروژه خودروهای بدون سرنشین طراحی کند. به گزارش نشریه خودرو هند در تاریخ 18 سپتامبر، شرکت تاتا موتورز قرار است در این پروژه خاص، ماشین‌های نسل آینده را برای کاربران تولید کند.

تولیدکننده هندی خودرو بلاکچین

پروژه AutoMobility

تاتا موتورز؛ نام این پروژه را AutoMobility گذاشته است. تاتا موتورز در نظر دارد برای توسعه طیف وسیعی از خدمات مربوط به صنعت خود ازجمله هوش مصنوعی از فناوری بلاکچین استفاده نماید. این شرکت خودروسازی می‌خواهد به اعمال راه‌حل مبتنی بر بلاکچین در جنبه‌های مختلف صنعت خودرو، ازجمله پارکینگ اتوماتیک، الگوریتم پیش‌بینی اتفاقات و نظارت بر زمان واقعی و سوخت‌گیری خودکار ماشین نسل آینده طراحی کند.

بر طرف شدن نیازهای اساسی در خودرو بلاکچین

بر طرف شدن نیازهای اساسی در خودرو جدید

شایلش چاندرا مدیر بخش استراتژی موبایل و الکترونیک شرکت تاتا موتورز گفت: امروز، تقریباً در هر بخش از این خودروی جدید نیازهای مختلف ماشین را برطرف خواهد کرد. به یک تولید فناورانه و نوآورانه مبدل خواهد شد. در عصر جدید با بالا رفتن سرعت و اطمینان بیشتر به ماشین‌ها و ربات‌ها تلاش‌های زیادی صورت گرفته است تا در این عرصه سرمایه‌گذاری بیشتری صورت پذیرد.

برای تولید این پروژه ابتکارات زیادی صورت گرفته است و شرکای خارجی زیادی نیز علاقمند به همکاری در این پروژه هستند.

به رسمیت شناختن خودرو بلاکچین

به رسمیت شناختن خودرو بلاکچین توسط رهبران صنعت خودرو

بلاکچین تأثیر گسترده‌ای در صنعت خودرو خواهد داشت. بلاکچین قبلاً از این برخی از تولیدکنندگان خودرو در جهان را تسخیر کرده است. در اواخر ماه اوت سال جاری، شرکت PlatOn یک پلت فرم برای راه‌حل‌های بلاکچین و ذخیره‌سازی داده‌ها و محاسبه قیمت خودرو ایجاد کرده است. این پلت فرم یک کسب‌وکار خدمات پس از فروش در شرکت مرسدس بنز پکن ایجاد کرده است.


صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال

به دنبال یک صرافی مطمئن برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال هستی؟ ما بهت معرفی می کنیم!
بزن بریم!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *