مدیرعامل توییتر هیچ علاقه‌ای به ایجاد رمز ارز جدید کریپتو و مشابه لیبرا ندارد

مدیر عامل توییتر هیچ علاقه ای به ایجاد رمز ارز جدید کریپتو و مشابه لیبرا ندارد

جک دورسی؛ مدیرعامل توییتر و Square  اظهار داشت که هیچ برنامه ای جهت رمز ارز جدید اختصاصی برای پلتفرم Twitcoin وجود ندارد و خاطرنشان کرد در عوض بر ارتقاء بیت کوین (BTC) تمرکز خواهد کرد.

نامزد رایج خریدوفروش رمز ارز جدید

به گزارش پایگاه خبری استرالیا، مقاله سیدنی مورنینگ هرالد که در تاریخ 5 سپتامبر منتشر شد، دورسی اطمینان دارد که بیت کوین هنوز به احتمال زیاد نامزد رایج خریدوفروش رمز ارز جدید بومی اینترنت است. مدیرعامل توییتر خاطرنشان کرد: من فکر می‌کنم استانداردهای اینترنت باز بهتر از آنچه که توسط شرکت ها کنترل یا راه اندازی می شوند به هر فرد خدمت می کند.

ایجاد رمز ارز جدید

هیچ‌کس اقتصاد جهانی را درک نمی‌کند

دورسی؛ مدیرعامل توییتر برای راه‌اندازی Square Terminal، یک دستگاه سخت‌افزاری جدید برای فروش و جایگزین کارت‌خوان‌های فعلی است و به‌منظور ارائه جایگزینی برای آن‌هایی که توسط بانک‌ها ارائه می‌شوند، از ملبورن بازدید کرد.

وی همچنین ایده‌های خود را در مورد بانک‌ها و اقتصاد به‌طور کلی بیان کرد: کنترل، اقتدار و عملکرد بانک ها یک پدیده جهانی است، اما فکر می کنم در استرالیا واقعاً حاد است. ما همیشه در حال رکود اقتصادی هستیم و همیشه از رکود خارج میشویم و دوباره این روند تکرار می‌شود.

هرکسی که نظری را ارائه دهد خود را گول می‌زند. هیچ‌کس در این سیاره وجود ندارد که اقتصاد جهانی را درک کند. مدیرعامل توییتر همچنین خاطرنشان كرد كه او از ایده نمونه فیس‌بوک و انتشار (رمز ارز جدید) كریپتو اختصاصی به توییتر پیروی نمی‌کند. او ترجیح می‌دهد از استانداردهای باز مانند بیت کوین استفاده کند.

خرید و فروش رمز ارز جدید

امکان واریز سپرده‌های رمز ارز جدید

برنامه پرداخت تلفن همراه شرکت اسکوئر که CashApp نام دارد و امکان واریز سپرده‌های رمز ارز جدید (بیت کوین) را در ماه ژوئن افتتاح کرد. طبق اطلاعات منتشرشده در ماه اوت، این شرکت 125 میلیون دلار درآمد از طریق بیت کوین در سال 2019 به دست آورده است.

دورسی با تمجید از اولین رمزنگاری:

من فکر می‌کنم بیت کوین بهترین انتخاب است، زیرا بیشترین مقاومت را داشته است. بیت کوین 10 سال است که در آن حضور داشته، یک برند عالی دارد و به‌دفعات آزمایش‌شده است. ازآنجا که من به تمام ارز رمزهای پایه‌ای که می‌توانند نقش پول بومی بودن اینترنت را پر کنند اشراف دارم، بیت کوین در میان همه رواج بسیار بالایی دارد.

پیشنهاد خواندنی:
از گوشه و کنار جهان با ارزهای رمزپایه

همان‌طور که Cointelegraph در ماه آگوست گزارش داد، شعبه متمرکز بر رمزگذاری شرکت Square Crypto بنیان‌گذار بلاک استریم و توسعه‌دهنده بیت کوین مت کورالا را استخدام کرده است.


صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال

به دنبال یک صرافی مطمئن برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال هستی؟ ما بهت معرفی می کنیم!
بزن بریم!

بدون دیدگاه

  1. امتیاز بینندگان:1 ستاره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *