پربازدیدترین ها

نحوۀ خرید توکن بیت کوین با کارت هدیه

نحوۀ خرید بیت کوین با کارت هدیه

خرید توکن بیت کوین از آن دست کارهایی است که حداقل یک بار آرزو کرده اید که انجام می دادید. باید بدانید که طبق الگوریتم استفاده شده در در نهایت تعداد محدودی بیت کوین (21 میلیون) وجود خواهد داشت.

 این مسئله به این معناست که وقتی در سال 2140 آخرین بیت کوین نیز استخراج شود دیگر بیت کوین جدیدی منتشر نمی شود. ارزش سرمایه گذاری در بیت کوین نیز در همین محدودیت نهفته است. اما خرید توکن بیت کوین برای همه ساده نیست.

 گذشته از ریسک های مالی مبادله در بازار رمز ارز ها این کار از نظر فنی نیز برای تازه کار ها دشوار است. یکی از سریع ترین و ساده ترین راه ها برای ورود به دنیای رمز ارز ها مبادلۀ کارت های هدیۀ فروشگاه های مختلف از جمله آمازون با توکن های بیت کوین است.

مبادلۀ کارت هدیه با بیت کوین

حتماً اتفاق افتاده که ته حسابتان در آمازون مقداری باقی مانده یا کارت های هدیه ای دریافت کرده اید که نمی خواهید از آن ها استفاده کنید. مبادلۀ آن ها با بیت کوین یکی از گزینه هایی است که می توانید در نظر بگیرید.

در زیر چند سایت قابل اعتماد با تعداد زیادی کاربر فعال در این حوزه معرفی می شوند.

1.پکسفول خرید توکن بیت کوین

اما خرید توکن بیت کوین برای همه ساده نیست.

بلافاصله با کارت های هدیه، در بازار دو طرفه به خرید توکن بیت کوین بپردازید. پکسفول واسطه گران را حذف می کند و  به خریداران و فروشندگان بالقوه از سراسر جهان اجازه می دهد تا به راحتی، سریع و ایمن مستقیماً با یکدیگر خرید و فروش کنند.

این پلتفرم مبادلۀ مالی بیش از 300 روش پرداخت مختلف، مانند پول نقد، پی پال، نقل و انتقال بانکی و موارد دیگر را ارائه می دهند. کارت های هدیه یکی از محبوب ترین روش های پرداخت در پکسفول برای خرید توکن بیت کوین است زیرا مبادله آن آسان و سریع است.

می توانید بیت کوین را با کم ترین اعتبار کارت هدیه که 1 دلار است خریداری کنید. کارت های هدیه مانند گوگل پلی، بارنز اند نوبلز، آی تونز، تارگت، آمازون، هتل دات کام، گروون، اچ اند ام، بست بای، آیکا ، ایکس باکس و بسیاری دیگر نیز برای خرید توکن بیت کوین پذیرفته می شوند. علاوه بر این، می توانید از کارت های هدیه پیش پرداختی وان وانیلا نیز استفاده کنید. کافی است یکی از این موارد را در داروخانه یا بقالی خریداری کنید و یک پیشنهاد مناسب خرید توکن بیت کوین را در پکسفول پیدا کنید.

پیشنهاد خواندنی:
اتریوم چیست؟ + راهنمای خرید و فروش اتریوم

علاوه بر این، شما توسط سیستم تضمینی امن آن ها محافظت می شوید و می توانید اطمینان حاصل کنید که پس از پرداخت هزینه، بیت کوین های خود را مستقیماً در کیف پول خود دریافت خواهید کرد.

اما این پلتفرم چگونه کار می کند؟

1. ایجاد یک حساب کاربری در پکسفول

اول از همه، برای خرید توکن بیت کوین شما نیاز به ایجاد یک حساب کاربری رایگان در پکسفول دارید.

2. جستجوی یک پیشنهاد خرید توکن بیت کوین

پیشنهاد مناسب خرید توکن بیت کوین را در پکسفول

وارد حساب پکسفول خود شوید. برای جستجوی یک پیشنهاد، روی نوار فهرست  بر روی گزینه «خرید بیت کوین» کلیک کنید.

سپس روش پرداخت دلخواه خود را برای خرید توکن بیت کوین انتخاب کنید (کارت هدیه مورد نظر)، تعداد بیت کوینی را که می خواهید تهیه کنید بنویسید و روی گزینه «جستجوی یک پیشنهاد» کلیک کنید.

هدیه انتخابی شما را برای خرید توکن بیت کوین می پذیرند ارائه می دهد.

3. فروشنده دلخواه خود را انتخاب کنید

پکسفول بلافاصله لیستی از پیشنهادات فروشندگانی را که نوع کارت هدیه انتخابی شما را برای خرید توکن بیت کوین می پذیرند ارائه می دهد.

محدودیت خرید توکن بیت کوین

همۀ پیشنهادات را بررسی کنید. بر روی نام فروشنده کلیک کنید تا به پروفایل و فعالیت آن ها نگاهی بیندازید، شرایط پیشنهادات، تاریخچه بازخورد، محدودیت خرید توکن بیت کوین و مدت زمان پردازش را با دقت بخوانید.

یک فروشنده قابل اعتماد را انتخاب کنید که شهرت خوبی داشته باشد. بسته به فروشنده ای که انتخاب می کنید، برخی از شما می خواهند تصویر اسناد هویتی را به عنوان تأیید صحت اطلاعات ارائه دهید، در حالی که برخی دیگر اینگونه نیستند.

پس از انتخاب شریک تجاری خود، بر روی دکمه «خرید» کلیک کنید.

4- شرایط پیشنهاد را بپذیرید

سپس به صفحه پیشنهاد منتقل می شوید و در آن جا می توانید جزئیات و شرایط خرید توکن بیت کوین را تأیید کنید. اگر موافق هستید، برای ادامه روی گزینه «پذیرش شرایط و خرید بیت کوین» کلیک کنید.

جزئیات و شرایط خرید توکن بیت کوین

5. پرداخت از طریق کارت هدیه

پس از انتخاب پیشنهاد مناسب خود، صفحه تجارت فرد را مشاهده خواهید کرد. مجموعه دستورالعمل های موجود در صفحه را دنبال کنید تا مطمئن شوید تجارت شما به درستی پیش می رود.

اگر سؤالی دارید، از چت باکس استفاده کنید تا مستقیماً با فروشنده تماس بگیرید. اگر به هر دلیلی تصمیم گرفتید که با فروشنده معامله نکنید، می توانید هر زمان که خواستید به سادگی معامله را فسخ کنید.

پیشنهاد خواندنی:
بهترین انواع کیف‌پول سخت‌افزاری

کد یا کارت هدیه (را بر طبق دستورالعمل) و مدارک مورد نیاز را به فروشنده ارسال کنید. پس از تکمیل تمام شرایط، فراموش نکنید که روی گزینه «پرداخت» کلیک کنید. هنگامی که بر روی گزینه «پرداخت» کلیک می کنید، فروشنده دیگر نمی تواند تجارت را لغو کند.

به همین سادگی فرآیند خرید توکن بیت کوین انجام شد. زمانی که فروشنده پرداخت را تایید می کند، بیت کوین های خود را در کیف پول پکسفول خود دریافت خواهید کرد.

2. پرس دات آی او(Purse.io)

علاوه بر این، شما توسط سیستم تضمینی

بازار دو طرفه ای است که خریداران آمازون را با هر کسی که مایل به تبادل کارت های هدیه آمازون خود در ازای خرید توکن بیت کوین (BTC) است، مرتبط می کند. کارت هدیه اضافی آمازون دارید یا تتمۀ حساب بلا استفاده آمازون؟ چرا آن را به بیت کوین در پرس تبدیل نمی کنید؟

برخلاف پکسفول که فقط کارت های هدیه ای را که دارای نامگذاری چاپی بر روی کارت هستند را می پذیرد (25 دلار، 50 دلار، 100 دلار)، با پرس می توانید هر بخشی از ارزش کارت را که خواستید بفروشید.

شما از اعتبار آمازون خود برای کمک به یک خریدار برای خرید وسایل در آمازون استفاده می کنید و در عوض بیت کوین دریافت می کنید.

با این حال، پرس فقط کارت های هدیه آمازون را برای خرید توکن بیت کوین می پذیرد. بیایید ببینیم که چگونه بایدکارت هدیه آمازون خود را با بیت کوین در پرس مبادله کنیم:

1. یک حساب کاربری رایگان در پرس دات آی او ثبت کنید

برای شروع، یک حساب کاربری در پرس ایجاد و در نوار منوی بالا  بر روی گزینه «کسب» کلیک کنید تا تحصیل بیت کوین را از طریق کارت های هدیه آمازون شروع کنید.

2. پیشنهاد ایده آل خود را پیدا کنید

لیست پیشنهادات موجود را مرور کنید. نگاهی به رتبه فروشندگان، نرخ، میزان بیت کوین ارائه شده بیندازید.

می توانید براساس کشور و میزان بیت کوین مورد نظر گزینه ها را پالایش کنید. به عنوان مثال، من ایالات متحده را در این راهنما انتخاب می کنم، با این کار پیشنهاد ها کاهش می یابند و فقط خریداران آمازون در آمریکا را به من نشان می دهد.

خود در ازای خرید توکن بیت کوین

3. مشاهده و قبول پیشنهاد

پس از تصمیم گیری، روی یک سفارش کلیک کنید، می توانید جزئیات پیشنهاد را مشاهده کنید. لیستی از مواردی را که باید در آمازون خریداری کنید و کل بیت کوین دریافتی را به شما  نشان می دهد.

پیشنهاد خواندنی:
تاثیر تکنولوژی بلاکچین بر بازار املاک و مستغلات

برای ادامه روی «پذیرش پیشنهاد» کلیک کنید.

برای ادامه روی «پذیرش پیشنهاد» کلیک کنید.

4. با کارت هدیه آمازون اقلام گفته شده را خریداری کنید

اکنون یک ساعت فرصت دارید تا پیشنهاد را تکمیل کنید. اگر از این معامله راضی هستید، روی گزینه «خرید اقلام» کلیک کنید تا به آمازون بروید. تمام اقلام اضافه شده به کارت خود را با اعتبار آمازون خود خریداری کنید.

پس از تکمیل سفارش، شناسه سفارش آمازون را در پرس کپی کنید.

پس از تکمیل سفارش، شناسه سفارش آمازون را در پرس کپی کنید.

اکنون یک ساعت فرصت دارید تا پیشنهاد را تکمیل کنید

5– بیت کوین خود را دریافت کنید

اطلاعات قابل ردیابی را در پرس بارگذاری کنید. هنگامی که خریدار دریافت سفارش را تأیید می کند، بیت کوین از حالت وجه الضمانت  خارج و به حساب شما واریز می شود. بی همین سادگی! با پرس، به راحتی می توانید کارت هدیه اضافی آمازون یا مانده اعتبار خود را صرف خرید توکن بیت کوین کنید.

نکتۀ امنیتی: هرگز بیت کوین های خود را بیش از آن چه نیاز است در کیف پول صرافی ها یا پلتفرم های شخص ثالث نگه ندارید. موارد زیادی وجود داشته است که مشتریان به خاطر این بی احتیاطی متضرر شده اند و توکن های خود را از دست داده اند.

نتیجه گیری

در این آموزش آموختید که چگونه می توان کارت های هدیۀ اضافی خود را به توکن های بیت کوین تبدیل کرد. سایت های زیادی وجود دارند که در آن ها می توانید کارت های هدیۀ آمازون یا دیگر کارت های هدیه را در آن ها مبادله کنید. اما دو سایت پکسفول و پرس امن از امن ترین گزینه ها به حساب می آیند و احتمال سرقت اطلاعات شخصی شما در آن ها کم تر است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *