نمونه قلمرو تازه رمزنگاری

در این مقاله می خواهیم درباره قلمرو تازه رمزنگاری صحبت کنیم. با پیشرفت هرچه بیشتر تکنولوژی بلاکچین هر روزه ابعاد جدیدی از این سیستم مشخص شده و روز به روز به کاربرد این سیستم افزوده میشود و این سیستم مدام در حال افزایش قلمرو رمزنگاری است.

 سامسونگ در حال تست کردن قلمرو تازه رمزنگاری با Lympo

نمونه دیگری از قلمرو تازه رمزنگاری که در رمزنگاری آمده است ،از آن جا که سامسونگ همیشه در تلاش برای ایجاد انگیزه درآمریکایی ها برای سالم تر شدن بوده آزمایش تست های پرداخت سکه همکاری با Lympo را آغاز کرد.

پروژه سامسونگ (Samsung health)، یک برنامه رایگان است که توسط غول کره جنوبی با هدف فتح قلمرو تازه رمزنگاری ساخته شده وبا راه اندازی سیستم سلامت موبایل بلاک چین در لیتوانی ( Lympo )همکاری کرده است. براساس وب سایت استارتاپ ، این برنامه چالشی را با عنوان ماه عادت های سالم آغاز کرده است که از چندی پیش اجرا شده است.

هدف برنامه در این مدت این است که شرکت کنندگان در ایالات متحده را به تدریج عادت دهد تا یک سبک زندگی سالم تری را اتخاذ کنند. شرکت کنندگان به خاطر انتخاب و فعالیتهای سالم تر از جمله رژیم غذایی سالم ، خواب بهتر و تمریناتی مانند پیاده روی یا دویدن که توسط تجهیزات سامسونگ ردیابی می شود، از lympo سکه های  (lym) پاداش می گیرند.

سامسونگ در حال تست کردن قلمرو تازه رمزنگاری با Lympo

 کیف پول بلاک چین سامسونگ نیز منتقل کرد

شرکت کنندگان پس از آن می توانند از پاداش به دست آمده خود برای خرید در برنامه Lympo  و برای خرید کوپن های هدیه یا لباس های ورزشی استفاده کنند. سکه های LYM را می توان به کیف پول بلاک چین سامسونگ نیز منتقل کرد. برای مشارکت ، کاربران باید برنامه های Lympo و Samsung Health را نصب کنند، سپس داده های فعالیت های ضبط شده توسط Samsung Health با برنامه Lympo همگام سازی می شوند.

هر روز چهار تا شش مولفه بررسی خواهد شد، از جمله: مصرف آب ، مصرف مواد غذایی، مراحل فعالیت روزانه، زمان خواب، ضربان قلب و وزن. شرکت کنندگان پس از انجام دادن هر کار ، پاداش های خود را با سکه های LYM در داخل برنامه Lympo دریافت می کنند.

پیشنهاد خواندنی:
ارز دیجیتال تتر چیست؟ (چگونه تتر استخراج کنیم؟)

Lympo ادعا می کند که از زمان راه اندازی برنامه خود در Q4 2018 تاکنون بیش از 300.000 کاربر از این قلمرو تازه رمزنگاری استفاده کرده اند بیش از 7 میلیون بار چالش شیوه زندگی سالم را به اتمام رسانده اند و 16 میلیون مایل قدم برداشته اند. در ماه سپتامبر، این شرکت با هارمونی، توسعه دهنده سکوی بلاک چین، همکاری کرد تا به اشتراک گذاری داده های سلامت و کشف قلمرو تازه رمزنگاری کمک کند.

قلمرو تازه رمزنگاری

نتیجه 

مطمعنا تکنولوژی بلاکچین در اوایل مسیر برای کمک به سلامتی انسانهاست و با توجه به پتانسیل های موجود در این سیستم در آینده بیشتر و بیشتر در خدمت سلامتی بشر خواهد بود.چیزی که واضح است این است که استفاده سامسونگ از این تکنولوژی به همین اندازه محدود نخواهد شد و باید به زودی شاهد افزایش حظور این سیستم در بخش سلامتی سامسونگ باشیم و منتظر ورود سایر شرکت های بزرگ به این عرصه باشیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *