پرفکت مانی چیست؟

پرفکت-مانی

پرفکت مانی یک سرویس مالی است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا پرداخت‌های فوری را انجام دهند و نقل‌وانتقال پول را به‌طور معتبر در سراسر اینترنت انجام دهند. این فرصت‌های بسیار خوبی را برای کاربران اینترنت و صاحبان مشاغل اینترنت، ایجاد می‌کند.

همه کاربران این سرویس مالی ممکن است به‌سادگی در کوتاه‌ترین زمان و با نرخ ارزان، وجوه خود را به ارزهای الکترونیکی جایگزین تبدیل کنند.

 رویکرد تثبیت‌شده همکاری با بانک‌ها امکان دریافت پول و نقل‌وانتقال بین‌المللی را در سراسر جهان را فراهم می‌کند. پرفکت مانی در سال 2007 ایجادشده است. این سیستم پرداختی تحت شرکت Perfect Money است؛ که در پاناما / آمریکای مرکزی ثبت‌شده است.

گزینه‌های سپرده‌گذاری در دسترس:

_ سیم بانکی (حداقل مبلغ سپرده 300 دلار)

e-Voucher

_ شرکای مجاز (سیستم‌های پرداخت الکترونیکی، سیستم‌عامل‌های تبادل ارز الکترونیکی …)

مشتری می‌تواند با استفاده از سیستم‌های پرداخت، مانند Western Union، MoneyGram، ePay، بودجه ذخیره کند.

_ بیت‌کوین

_ مبادله اعتبار

پرفکت مانی چیست؟

گزینه‌های برداشت وجه:

_ سیم بانکی

e-Voucher – (توجه: کوپن‌های الکترونیکی هرگز منقضی نمی‌شوند)

_ ارز الکترونیکی

_ شرکای صرافی معتبر

_ بیت‌کوین

_ مبادله اعتبار

امنیت این سرویس مالی

بررسی‌های بی‌شماری ادعا می‌کنند که Perfect Money دارای سیستم امنیتی قوی است، درعین‌حال سادگی و راحتی، کارایی سیستم را حفظ می‌کند. درنتیجه، خطراتی که کاربران را تهدید کند به کمترین حد ممکن می‌رساند. حتی بیشتر، هر کاربر این سیستم حق دارد تنظیمات امنیتی را به‌صورت جداگانه برای حساب کاربری خودتنظیم کند. سیستم امنیتی به مشتری خود اجازه می‌دهد استراتژی امنیتی شخصی خود را انتخاب کند.

پیشنهاد خواندنی:
روسیه، مکزیک و پاراگوئه به دنبال راه‌های مختلف برای رمزنگاری

سیستم امنیتی چند سطحی شامل محافظت از حساب، ابزارهای مدافع مانند:

۱. بررسی هویت:

این ابزار باهدف شناسایی دارنده حساب سرویس مالی یکپارچه‌شده است. این ابزار چگونه کار می‌کند؟ ازنظر فنی ابزار امنیتی بررسی هویت، داده‌های ورودی، مانند IP، دستگاه، مرورگر و غیره را مقایسه می‌کند.

درصورتی‌که احراز هویت مشتری از آدرس‌های IP جدید انجام شود که با حساب مالک یکسان نیستند، سیستم امنیتی راه را برای حساب مسدود کرده و یک کد ایمنی اضافی را به ایمیل (ایمیل استفاده‌شده در ثبت‌نام حساب) ارسال می‌کند. تغییر IP به‌طور جداگانه از طریق مرکز پشتیبانی شکل می‌گیرد.

۲. تائید اعتبار از طریق اس ام‌اس:

این سیستم امنیتی پس از ورود به سیستم، پیامی با کد تائید را به شماره تلفن همراه دارنده حساب ارسال می‌کند. این‌یکی از روش‌های مطمئن برای اطمینان از هویت دارنده حساب است.

۳. حفاظت از کد کارت:

یکی دیگر از ابزارهای امنیتی خوب این سیستم کد منحصربه‌فردی است که برای دارنده حساب ارسال می‌شود. برای تائید معامله، سیستم امنیتی به‌طور خودکار استعلامی در مورد سفارش کد مربوطه را به مشتری می‌فرستد. کد کارت یک روش محافظت مناسب و قابل‌اعتماد برای تائید معاملات است. این‌یک روش امنیتی شناخته‌شده در بخش پرداخت جهانی مالی است.

حساب و کیف پول الکترونیکی پرفکت مانی به مشتریان خود دو نوع حساب ارائه می‌دهد:

_ شخصی

_ کسب‌وکار

پرفکت مانی دارای 3 وضعیت است

این حساب شامل 3 ارز مختلف است:

_ دلار آمریکا

_ یورو

_ طلا

پرفکت مانی دارای 3 وضعیت است:

_ طبیعی

_ حق بیمه

_ حساب‌های شریک

شناسه حساب

شناسه حساب ترکیبی از اعداد است که با U (حساب دلار)، E (حساب یورو) یا G (حساب طلا) شروع می‌شود.

فواید این سرویس مالی چیست؟

_ گزارش‌های مناسب و حرفه‌ای کار را در حساب سرویس مالی ساده می‌کنند. انواع مختلفی از اطلاعات، نمودارهای مربوط به سفارش‌ها، عملیات مالی، وضعیت حساب و موارد دیگر در حساب شخصی موجود خواهند بود.

_ تنظیم سیستم پرداخت مکرر خودکار:

 این ابزار قرار است مجدداً هزینه‌های ماهانه شرکت شما را تغییر دهد. این اجازه می‌دهد تا پرداخت‌ها در حالت اتوماتیک انجام شود.

_ سیستم چندزبانه:

استفاده از سیستم را بسیار راحت می‌کند. این وب‌سایت به 23 زبان مختلف در دسترس است.

_ به‌خوبی توسعه‌یافته است.

معایب پرفکت مانی چیست؟

معایب پرفکت مانی چیست؟

_ این سرویس مالی کارت اعتباری پلاستیکی مخصوص به خود را ندارد (که اگر سیستم پرداخت بخصوصی را برای برداشت پول نقد در دستگاه خودپرداز جستجو کنیم، عملی نخواهد بود).

پیشنهاد خواندنی:
فناوری رمزنگاری بلاکچین کندتر و پرهزینه تر از همه

_ هزینه‌ها و کمیسیون‌ها هزینه‌های فعلی سیستم پرداخت پرفکت مانی:

شرکا

در لیست همکاران این سرویس مالی ، سیستم‌های مختلف پرداخت ارز الکترونیکی، سیستم‌عامل‌های تبادل ارز الکترونیکی مختلف را خواهید یافت. از طریق شرکای Perfect Money شما می‌توانید به‌سرعت و با خیال راحت به تبادل انواع مختلف ارزهای دیجیتال بپردازید.

چگونه می‌توان این سرویس مالی را خریداری کرد؟

شما می‌توانید Perfect Money را در XMLGold.eu (مبادله ارزی الکترونیکی آنلاین) خریداری، فروش یا تبدیل کنید. XMLGold یکی از شرکای شرکت این سرویس مالی است. به‌عنوان اثبات این امر می‌توانید از لیست شرکای Perfect Money استفاده کنید.

XMLGold باافتخار خود را به‌عنوان یک صرافی ارز الکترونیکی معتبر، قابل‌اعتماد و پیشرو از پرفکت مانی نشان می‌دهد. از طریق XMLGold.eu می‌توانید این سرویس مالی را بابیت کوین، لایت کوین، Advanced Cash (AdvCash)،Payeer، بیت‌کوین کش، اتریوم، انتقال سپا، انتقال بانکی، Wex-Code، کد C-CEX، کد eCoin، ePay بخرید، بفروشید یا مبادله کنید.

این سرویس مالی چگونه کار می‌کند؟

به‌سادگی در سمت چپ / پنجره ارزی را که قصد دارید بفروشید و از طرف راست ارزی را قصد خرید آن رادارید انتخاب نمایید و اطلاعات لازم را پر کنید. این کار بسیار سریع و ساده است.

توجه: اگر ذخایر خاصی به پایان رسیده است. همیشه می‌توانید گزینه Extend Reserve یا Buy / Sell More را انتخاب کنید. به‌سادگی بر روی یکی از این گزینه‌ها کلیک کنید و مقدار ارز موردنیاز خود را سفارش دهید.

مطمئناً می‌توانید با استفاده از کارت اعتباری، به‌حساب این سرویس مالی خود ارز واریز کنید، اما سیستم‌های بانکی در این روند بسیار محافظه‌کار و کند هستند و همچنین تحت تأثیر اوضاع سیاسی جهان که بر سرعت معاملات تأثیر می‌گذارد نیز هستند. دستورالعمل مفصل زیر را دنبال کنید تا با خیال راحت و به‌راحتی از طریق پرفکت مانی، به‌حساب خود را واریز کنید:

۱. وارد بخش FBS منطقه شخصی خود شوید و گزینه صندوق‌های واریز را در بخش عملیات مالی انتخاب کنید.

۲. لیست پرفکت مانی را از لیست روش‌های پرداخت نمایش داده‌شده انتخاب کنید و به واریز ادامه دهید.

۳. شماره‌حساب و میزان سپرده خود را وارد کنید. EUR یا USD را برای ارز انتخاب کنید. این واحد پول حساب این سرویس مالی شما است. سپس روی سپرده‌گذاری کلیک کنید.

پیشنهاد خواندنی:
مدرک بلاکچین و هر آنچه که باید برای مصاحبه‌های شغلی در این رابطه بدانید

۴. به سیستم پرداخت Perfect Money هدایت می‌شوید. برای ادامه واریز خود، حساب پرفکت مانی خود را انتخاب کنید و برای تائید پرداخت، روی گزینه پرداخت کلیک کنید، شناسه عضویت، نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید. سپس بر روی گزینه پیش‌پرداخت کلیک کنید.

۵. این سرویس مالی برای تائید پرداخت خود، کد پین را برای شما ارسال می‌کند. بسته به تنظیمات شما، کد پین به ایمیل یا تلفن شما ارسال می‌شود. کد پین را در کادر ارائه‌شده وارد کنید و روی تائید کلیک کنید.

6. در صفحه بعد، جزئیات سپرده را مرور کرده و روی تائید پرداخت کلیک کنید. به‌این‌ترتیب به‌راحتی می‌توانید به نقل‌وانتقال ارز بپردازید.

پیش‌ازاین، ما مزایای سیستم پرداخت بین‌المللی پرفکت مانی را توضیح دادیم. این سیستم پرداخت به شما امکان می‌دهد در سریع‌ترین زمان و با کمترین هزینه معامله انجام دهید و روش‌های مختلفی برای استفاده از خدمات وجود دارد. یکی از این روش‌ها استفاده از E-Voucher است؛ اما مکانیسم ای ووچر چگونه است و چگونه می‌توان آن را خریداری و استفاده کرد؟ ما در ادامه این مقاله تمام آنچه را که باید در مورد ووچر پرفکت مانی بدانید کاملاً توضیح خواهیم داد.

ووچر پرفکت مانی چیست؟

ووچر پرفکت مانی چیست؟

ووچر پرفکت مانی یک سیستم مدیریت الکترونیکی کوپن است که مشاغل را قادر می سازد تا به راحتی کارت‌های تخفیف را برای فعالیت‌های تبلیغاتی ایجاد، توزیع و مدیریت کنند. باگذشت سال‌ها، توسعه ابزارهای مختلف مالی ازجمله چک‌بانکی، افراد را قادر به انجام معاملات و پرداخت بدون نیاز به حمل پول می‌کرد. ووچر پرفکت مانی یا همان ای ووچر ازجمله این ابزارهایی است که هدف آن ساده‌سازی معاملات مالی است.

کوپن پرفکت مانی یا ای ووچر یک چک الکترونیکی است که برای واریز یا برداشت وجه در یک حساب پرفکت مانی استفاده می‌شود. E-Voucher از یک کد دیجیتالی 16 رقمی منحصربه‌فرد، یک کد فعال‌سازی 10 رقمی، مبلغ اعتبار و تاریخ ایجاد آن تشکیل‌شده است.

ساخت ووچر پرفکت مانی شامل هزینه بسیار کمی است.

ووچر پرفکت مانی چه کاربردی دارد؟

برخی از ویژگی‌هایی که ووچر پرفکت مانی به شما می‌دهد عبارت‌اند از:

_ انتقال پول به هر فرد دیگری در سراسر جهان (گیرنده حتی می‌تواند کد فعال‌سازی Voucher را از طریق پیامک دریافت کند، حتی اگر حساب کاربری Perfect Money نداشته باشد)

پیشنهاد خواندنی:
با قوانین بانکداری ارز دیجیتال مهمترین نقاط جهان آشنا شوید

_ پرداخت آنلاین برای محصولات و خدمات ایمن است.

E-Voucher در مبادلات آنلاین به هر ارز دیجیتال یا پول نقدی تبدیل می‌شود.

بنابراین اجازه دهید به کاربردهای دیگر E-Voucher بپردازیم.

_ فرض کنید خدماتی را سفارش داده و به مکانی سفر می‌کنید که به‌حساب پرفکت مانی خود دسترسی ندارید. می‌توانید هزینه خدمات را از طریق E-Voucher بپردازید.

_ فرض کنید می‌خواهید چیزی را از فردی بخرید که به‌هیچ‌وجه یک حساب پرفکت مانی ندارد. در این حالت، می‌توانید یک ووچر پرفکت مانی را برای آنها تهیه کنید.

_ فرض کنید سفر می‌کنید و نمی‌خواهید با خود پول نقد حمل کنید. در این حالت می‌توانید E-Voucher را با خود ببرید و از صرافی‌های تائید شده در سراسر جهان استفاده کنید تا E-Voucher خود را به پول نقد مبادله کنید.

ووچر پرفکت مانی چه کاربردی دارد؟

چگونه ووچر پرفکت مانی ایجاد کنیم؟

یکی از راه‌های دریافت E-Voucher، ایجاد یک حساب کاربری در وب‌سایت آن است. این روش برای افرادی است که قبلاً دارای یک حساب کاربری این سرویس مالی با تراز کافی برای ساخت E-Voucher هستند؛ برای این منظور، مراحل زیر را دنبال کنید:

_ وارد حساب پرفکت مانی خود شوید.

_ به بخش برداشت در حساب خود بروید. در این بخش زیرمجموعه‌ای به نام e-Voucher مشاهده می‌کنید.

_ در صفحه سپرده‌گذاری e-Voucher، روی گزینه Purchase new e-Voucher کلیک کنید.

_ به‌حساب پرفکت مانی خود ووچر پرفکت مانی و یا پول واریز کنید تا بتوانید ووچر پرفکت مانی جدید را بخرید. برخی از افراد برای خرید E-Vouchers از حساب این سرویس مالی خود استفاده می‌کنند و برخی دیگر مایل به واریز پول به‌حساب Perfect Money و استفاده از آن هستند. ووچر پرفکت مانی یک روش ساده برای واریز پول به‌حساب پرفکت مانی است. در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است:

برای این کار با داشتن کد فعال‌سازی E-Voucher وارد حساب کاربری پرفکت مانی خود شوید. اکنون از قسمت سپرده گزینه E-Voucher را انتخاب کنید. صفحه‌ای با سه فیلد خواهید دید که در آن باید شماره کوپن، کد فعال‌سازی و کد Turing خود را وارد کنید. در جعبه کد امنیتی، باید شماره‌ها یا حروف نمایش داده‌شده در تصویر را وارد کنید. این مقادیر را در کادرهای خود وارد کنید و در آخر گزینه فعال کردن یک e-Voucher را انتخاب کنید.

پیشنهاد خواندنی:
تنظیم مالیات ارزهای رمزنگار شهروندان با کمک کوین بیس

چرا ما به کوپن الکترونیکی با همان ای ووچر احتیاج داریم؟

اکنون نوبت شماست که از فرصت‌های ارائه‌شده توسط محصول مالی موسوم به e-Voucher استفاده کنید و سود ببرید.

ووچر پرفکت مانی به شما کمک می‌کند:

_ انتقال پول به هر گیرنده‌ای در سراسر جهان (گیرنده شماره کوپن الکترونیکی و کد فعال‌سازی را از طریق پیامک دریافت می‌کند، حتی اگر حساب این سرویس مالی نداشته باشد).

_ برای کالاها و خدمات ایمن و محرمانه به‌صورت آنلاین پرداخت کنید.

_ کوپن الکترونیکی را به‌راحتی با سایر ارزهای الکترونیکی یا پول نقد از طریق خدمات تبادل آنلاین تبادل کنید.

برای ایجاد ووچر این سرویس مالی باید هزینه کمی بپردازید. ووچر پرفکت مانی معتبر شامل یک عدد، کد فعال‌سازی، مقدار و تاریخ ایجاد آن است.

چگونه می‌توانم از ووچر پرفکت مانی خود استفاده کنم؟

مورد ۱: خدماتی که سفارش داده‌اید قرار است به‌زودی تحویل داده شود. بااین‌حال، شما بدون دسترسی به‌حساب این سرویس مالی خود مسافرت می‌کنید.

راه‌حل: به‌حساب Perfect Money خود وارد شوید، کوپن الکترونیکی ایجاد کرده و آن را برای گیرنده ارسال کنید.

مورد ۲: شما می‌خواهید برای یک محصول یا خدمات به شخصی پول پرداخت کنید که به هر دلیلی شماره‌حساب Perfect Money خود را نشان نمی‌دهد.

راه‌حل: از آن شخص یک شماره تلفن بخواهید. به‌حساب این سرویس مالی خود وارد شوید، مبلغ پرداختی را به تلفن همراه خود انجام دهید و در مدت‌زمان یک ثانیه گیرنده پیامکی در موبایل خود با جزئیات کوپن الکترونیکی شما دریافت می‌کند. بعداً آن شخص یک حساب کاربری این سرویس مالی ثبت می‌کند و کوپن الکترونیکی را فعال می‌کند.

مورد ۳: شما مسافر هستید و دوست ندارید با خود پول نقد حمل کنید؟ راه‌حل: بیش از 200 صرافی معتبر پرفکت مانی در سراسر جهان مشغول به کار هستند. به بخش صرافی رفته و خدمات صرافی موجود در مقصد را بررسی کنید. پس از پیدا کردن یک مورد مناسب با شرایط خود، به‌راحتی می‌توانید یک ووچر این سرویس مالی ایجاد کرده و به سفر بروید. با وارد شدن به دفتر صرافی منتخب، شماره کوپن و کد فعال‌سازی خود را ارائه می‌دهید. همچنین می‌توانید از وب‌سایت صرافی بازدید کرده و با استفاده از ووچر این سرویس مالی خود به‌صورت آنلاین پول نقد دریافت کنید و یا هزینه خدمات را بپردازید.

ووچر پرفکت مانی به شما کمک می‌کند

فروش ای ووچر به‌صورت آنلاین:

قبل از اینکه مشتریان بتوانند ووچر پرفکت مانی را به‌صورت آنلاین خریداری کنند، باید اطمینان حاصل کنید که تنظیمات فروش ای ووچر شما اجازه این کار را می‌دهد. این را می‌توان برای هر ووچر پرفکت مانی جداگانه فعال / غیرفعال کرد.

پیشنهاد خواندنی:
ارز دیجیتال مونرو و همه آنچه باید درباره آن بدانید

در فهرست اصلی به قسمت تنظیمات> کوپن‌های هدیه بروید. روی ویرایش کنار کوپن که می‌خواهید به‌روز کنید کلیک کنید: به بخش خرید آنلاین بروید. روی گزینه کنار کوپن هدیه‌ای می‌توانید به‌صورت آنلاین خریداری کنید کلیک کنید. مکانی را انتخاب کنید که بخواهید فروش آنلاین را به آن اختصاص دهید و درنهایت گزینه شیو را بزنید تا تنظیمات ذخیره شوند.

چگونه می‌توانم برای محصولات و خدماتی که نمی‌توانم به‌صورت آنلاین رزرو کنم، یک ووچر پرفکت مانی ایجاد کنم؟

ایجاد ووچر این سرویس مالی بسیار آسان است، شما کافی است بلافاصله در زیر توضیحات VIA e-voucher در سمت چپ صفحه، روی پیوند اینجا کلیک کنید کلیک کنید. پس از کلیک روی لینک ووچر این سرویس مالی ، چیزی شبیه به یک فرم را خواهید دید. لطفاً برای ورود از هزینه و هرگونه مالیات محاسبه‌شده‌ای اطمینان حاصل کنید. پس از کلیک روی گزینه ادامه، بازنویسی ازآنچه در صفحه اول تایپ کرده‌اید را مشاهده خواهید کرد. اگر همه‌چیز مناسب به نظر می‌رسد، روی ادامه کلیک کنید. اگر خطایی رخ داد، روی بازگشت کلیک کنید و سپس آن را برطرف کنید.

پس از کلیک بر روی ادامه، شما به صفحه اطلاعات تماس با نماینده خود منتقل می‌شوید زیرا نام نماینده در کوپن الکترونیکی ظاهر می‌شود. اگر همه‌چیز صحیح باشد، روی ادامه کلیک کنید. اگر می‌خواهید تغییری ایجاد کنید، می‌توانید قبل از کلیک روی ادامه این کار را انجام دهید.

بعد از کلیک روی ادامه در صفحه پرداخت قرار می‌گیرید.

بعد از کلیک روی خرید اکنون، ووچر پرفکت مانی را روی صفحه خود مشاهده خواهید کرد. همچنین به‌طور خودکار به آدرسی که در صفحه اطلاعات تماس با نماینده شما نشان داده می‌شود، ارسال می‌شود.

لطفاً با کلیک روی لینک ایمیل این تائید به مشتری، این تائید را به مشتری خود ارائه دهید، یعنی پیش‌فرض ارسال آن بدون جزئیات کرایه (شما نمی‌خواهید مشتری‌های شما کرایه خالص شخصی شمارا ببینند) را انتخاب می‌کنید. اگر مشتری شما آدرس ایمیل ندارد، به‌سادگی بر روی مشاهده نسخه چاپ‌شده کلیک کنید، آن را چاپ کنید و آن را برای مشتری فکس کنید. حتما خواندن مقاله بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری کدامند؟ (100 ارز دیجیتال برتر 2019) را از دست ندهید.

پرفکت مانی برای ایران

پرفکت مانی برای ایران

برای استفاده از این سرویس مالی و همچنین ای ووچر در ایران، می‌توانید به همان روشی که مطرح کردیم به وب‌سایت این سرویس مالی مراجعه کنید و اقدام به ساخت یک حساب کاربری نمایید و بقیه مراحل را طی کنید. البته که این کار برای افراد مقیم ایران به جهت تحریم‌ها کمی دشوار است، اما شما می‌توانید درخواست خود را به یکی از صرافی‌های معتبر آنلاین همچون سام اکسچنجر ارائه دهید تا آنها این روند را برای شما به‌آسانی طی کنند. خواندن مقاله مقایسه بیت کوین کش و اتریوم خالی از لطف نیست و آن را از دست ندهید.

پیشنهاد خواندنی:
بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری کدامند؟ (100 ارز دیجیتال برتر 2019)

پرفکت مانی رایگان

در این زمینه احتمالاً شایعات فراوانی مبنی بر دریافت این سرویس مالی رایگان به گوش شما خورده است، اما این امر به‌هیچ‌وجه سندیت ندارد. همان‌طور که می‌دانید این سرویس مالی مانند هر واحد پول دیگری دارای ارزش مالی است و شما نمی‌توانید به‌صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه آن را دریافت کنید. این روش خیلی راحتی است، درسته؟ پرفکت مانی به‌طور گسترده در بیش از 100 کشور جهان استفاده می‌شود و از 22 زبان دنیا استفاده می‌کند تا به مشتریان خود از هر نقطه‌ی دنیا خدمات ارائه دهد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *