پلن جدید بلاک چین ترون و ساختاری جدید برای اثبات سهام

پلن جدید بلاک چین ترون و ساختاری جدید برای اثبات سهام

«پلن جدید بلاک چین ترون برای رونمایی و ساختار جدید برای اثبات سهام در حال به روز رسانی است.»

جاستین سان : پلن جدید بلاک چین ترون برای رونمایی و ساختار جدید برای اثبات سهام در حال به روز رسانی است. آقای جاستین سان؛ یک کار آفرین حوزه کسب کار های دیجیتال در آمریکا است. او زاده دهم جولای سال 1990 میلادی در شهر سانفرانسیسکو ایالات کالیفرنیا آمریکا است. او موسس و بنیان گذار ارز دیجیتال ترون است که شرکتی با همین نام در ایالات متحده راه اندازی کرده است.

پلن جدید بلاک چین ترون

جاستین سان موسس و مدیرعامل پئیوو یکی از بزرگ ترین سیستم های چت صوتی در کشور چین می باشد. نام سان در چندین سال متوالی در لیست چهره های برتر سال چین که کمتر از 30 سال سن دارند قرار میگیرد.

او کار خود را با همکاری در شرکت آزمایشگاهی ریپل آغاز نمود. وی در سال های 2013 تا 2016 میلادی نماینده رسمی این شرکت در چین بوده است.

از سال 2017 میلادی با بلاک چین ترون

از سال 2017 میلادی به بعد او را به عنوان موسس و رئیس شرکت ترون یاد میکنند. موسسه وی یکی از خلاق ترین و پیشرو ترین شرکت ها در زمینه بلاک چین ترون است. جاستین سان به همین اندازه بسنده نکرد و شرکت بیت تورنت را نیز خریداری کرد. حالا سمت مدیرعاملی این شرکت را نیز یدک می کشد. تا پیش از این توکن های تی آر ایکس به صورت عمومی  در بین مالکان ارز دیجیتال اتریوم عرضه شده بود. اما در حال حاضر با ایجاد و راه اندازی بلاک چین ترون توکن های تی آر ایکس نیز به این سیستم منتقل شده اند.

از سال 2017 میلادی با بلاک چین ترون

طرح جدید بلاک چین ترون

جاستین یکشنبه آشکار طرح جدید برای اثبات سهام MechanismNEWS TRON است. بنیانگذار بلاکچین پلت فرم Tron را، جاستین خورشید، یک طرح جدید برای (TRX) اثبات خطر ساز TRON اعلام کرده است.

آقای سان در یک سری توییت در روز 21 سپتامبر ، چهار تحول کلیدی در طرح جدید برای اثبات سهام TRON را مشخص کرده است. به طور خاص، کار توسعه در استفاده از توزیع درآمد و تعامل بیشتر جامعه تمرکز می کنند.

مشارکت بین فعالان

سان گفت که شرکت او در نظر دارد “یک نمایشگاه، توزیع غیرمتمرکز درآمد” برای افزایش مشارکت کاربران و تعامل با فعالان صنعت مانند صرافی ها، کیف پول ها  و همکاران برگزار کند.

پیشنهاد خواندنی:
با عبور استخراج بیت کوین از 18 میلیون؛ فقط 3 میلیون بیتکوین باقی مانده

برای تشویق جامعه فعال تر و اطمینان از یک سیستم اقتصادی قوی، Tron  برنامه ریزی های زیادی انجام داده است. سان گفت: برای افزایش نسبت سهام در سراسر شبکه و کاهش معاملات توزیع سود سهام های غیر ضروری در حال حاضر 127 nod با نسبت بیشترین  آرا را دارند و برای کسب جایزه تی آر ایکس تلاش میکنند. پاداش و جایزه برابر است با 160 توکن تی آر ایکس که برای یک بلاک اعطا میشود.

به روز رسانی شبکه  سان

به روز رسانی شبکه  سان

همانطور که قبلا گزارش شده بود بلاک چین ترون به زودی منتظر بروز رسانی برای شبکه سان خود می باشد. شبکه سان در تاریخ ۱۱ آگوست به طور رسمی عرضه شده است. شبکه سان یه راهکار مقیاس پذیری جانبی است که طراحی شده تا ظرفیت مقیاس پذیری نامحدودی را برای شبکه بلاک چین ترون عرضه کند.

همانطور که قبلا گزارش کرده ایم  Tron بزودی آماده به روز رسانی برای شبکه سان خود است.  به طور رسمی در 11. اوت راه اندازی خواهد شد. علاوه بر این، ظاهرا راه حل اجازه خواهد داد که برنامه های کاربردی غیر متمرکز انرژی کمتری را مصرف کنند و  امنیت و بهره وری  بالاتر داشته باشند.

در ماه اوت، سان گفت که قرار گرفتن ارز دیجیتال TRX ذکر شده در لیست صرافی Binance  یا Coinbas اولویت شرکت است.


صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال

به دنبال یک صرافی مطمئن برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال هستی؟ ما بهت معرفی می کنیم!
بزن بریم!

بدون دیدگاه

  1. امتیاز بینندگان:5 ستاره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *