چرا به ووچر پرفکت‌مانی نیاز داریم؟

چرا به ووچر پرفکت‌مانی نیاز داریم؟

ووچر پرفکت‌مانی مطلبی است که در این مقاله می خوانید و قصد داریم با تمام جنبه‌های آشنا شویم و تمام جزئیاتی را که ممکن است در این زمینه با آنها برخورد کنید، مورد بررسی قرار دهیم. البته قبل از اینکه به سراغ کاربرد و ویژگی‌های خارق‌العاده آن برویم، بهتر است ابتدا درک کنیم که دقیقاً «پرفکت‌مانی» چیست؟

پرفکت‌مانی؛ یک سرویس پشرفته مالی است که به کاربران اجازه می‌دهد که پرداخت‌های بسیار سریع و بدون‌دردسر از طریق اینترنت و با امنیت کامل انجام دهند. چنین چیزی فرصت‌های شگفت‌آوری برای تمام کاربران ایرنت و مالکان کسب‌وکارهای آنلاین ایجاد کرده است.

هدف پرفکت‌مانی انجام تراکنش‌های آنلاین در یک حالت بهینه است. کاربران با استفاده از این سیستم پرداخت می‌توانند فعالیت‌هایی به شرح زیر انجام دهند:

 • انجام نقل و انتقالات پولی بین اعضا
 • دریافت وجه برای پروژه‌های مختلف تجاری با استفاده از اینترنت
 • انجام پرداخت‌های روزمره به صورت آنلاین
 • ذخیره سرمایه‌های به شکلی امن‌تر در یک حساب الکترونیک و امکان دریافت بهره‌های ماهانه
 • انجام پرداخت‌های سریع برای کالاها و خدمات آنلاین

ووچر پرفکت‌مانی

آنچه در بالا آمد، تعریفی از پرفکت‌مانی و ویژگی‌های عمده آن بود که به صورت خلاصه به آنها اشاره شد.  در واقع، پرفکت‌مانی به شخص اجازه می‌دهد که یک تراکنش‌ها را به صورت سریع در کوتاه‌ترین زمان و با پایین‌ترین هزینه انجام دهد. با این وجود، راه‌های مختلف برای استفاده از این سرویس وجود دارند. یکی از روش‌های اصلی در این زیمنه، ووچر پرفکت مانی یا Perfect Money e-voucher است.

ووچر پرفکت‌مانی نیز ابزاری است که با هدف ساده‌سازی روند انجام تراکنش‌ها

در طول سال‌ها، استفاده از ابزارهای مختلف مالی مانند چک‌های بانکی، مردم را قادر کرده که پرداخت‌ها و تراکنش‌هایشان را بدون حمل پول نقد و به‌راحتی انجام دهند. ووچر پرفکت‌مانی نیز ابزاری است که با هدف ساده‌سازی روند انجام تراکنش‌ها ارائه شده است. در واقع، ووچر یک نوع چک الکترونیکی است که برای واریز یا برداشت وجوه در حساب پرفکت‌مانی استفاده می‌شود.

ووچر پرفکت‌مانی شامل یک کد منحصر به فرد ۱۶ رقمی دیجیتال ، یک کد فعالسازی ۱۰ رقمی، یک تاریخ ساخت و یک مقدار اعتبار است و به نوعی یک چک بانکی محسوب می‌شود که برای برداشت از حساب و یا واریز وجه استفاده می‌گردد. ووچر پرفکت‌مانی را می‌توان بدون هیچ مشکل خاصی در بیش از ۱۰۰ کشور مختلف در سراسر جهان به کار برد.

پیشنهاد خواندنی:
چگونگی انتخاب کیف پول بیت کوین

چگونه می‌توان یک ووچر پرفکت‌مانی ساخت؟

برای ایجاد یک ووچر پرفکت‌مانی، می‌توانید گام‌های زیر را دنبال کنید:

 • وارد شدن به سیستم پرداخت پرفکت‌مانی
 • وارد شدن به بخش “Withdraw” در حساب کاربری سیستم. در نتیجه عنوان “E-voucher” برای شما ظاهر می‌گردد.
 • در صفحه “e-voucher depository”، گزینه “purchase new e-voucher” را انتخاب کنید تا مراحل خرید ووچر پرفکت‌مانی را آغاز کنید.

در اختیار گرفتن یک ووچر پرفکت‌مانی

 • یک روش پرداخت انتخاب کنید. این گزینه تنها زمانی برای شما اهمیت پیدا می‌کند که بیشتر از یک حساب در ارز مورد تراکنش، باز کرده باشید.
 • مقدار را انتخاب کنید.
 • بر روی گزینه “Review purchase” کلیک کنید.
 • وقتی اطلاعات عملیات را دریافت کردید، گزینه “Purchase Perfect Money voucher” را انتخاب کنید.
 • وقتی ساخت ووچر به اتمام رسید، شما یک پیام متنی دریافت می‌کندی که حاوی یک کد فعالسازی است. این کد را  در یک جای امن نگه دارید تا در صورتی که نخواهید بلافاصله از آن استفاده کنید، دیگران نتوانند به آن دسترسی پیدا کنند.

اینکه می‌توان از ووچر در سراسر جهان استفاده کرد یا خیر، پاسخ مثبت است. بیش از ۲۰۰ صرافی معتبر پرفکت‌مانی در سراسر دنیا برای این منظور در دسترس هستند. شما در XMLGold (یک تبدیل‌کننده آنلاین ارز با بالاترین درجه اعتماد پرفکت‌مانی) می‌توانید ووچر پرفکت‌مانی خود را به هر کدام از ارزهای دیجیتال شامل پاییر، AdvCash، لیت‌کوین، تتر، پرفکت‌مانی بیت‌کوین، توکن XML، SEPA ترانسفر، وایر ترانسفر EUR/USD/GBP، کد C-Cex، کد eCoin و کد Wex تبدیل کنید.

کد ووچر پرفکت‌مانی از چه چیزی تشکیل شده است؟

ووچر پرفکت‌مانی از یک چک الکترونیکی تشکیل شده می‌تواند با یک کلیک، فرآیند انتقال پول و برداشت از حساب را برای ما انجام دهد. این کد شامل عناصر زیر است:

 • کد دیجیتال – یک کد ۱۶ رقمی منحصر به فرد
 • کد فعالسازی – یک کد منحصر به فرد ۱۰ رقمی
 • مقدار اعتبار – به عنوان مثال، یک هزار دلار امریکا
 • تاریخ ساخت: به عنوان مثال: 17: 56 30.08.2019
چگونه می‌توان یک ووچر پرفکت‌مانی ساخت؟

هدف از ووچر پرفکت‌مانی چیست؟

مهمترین هدف ووچر پرفکت‌مانی در کمک به کاربران برای انتقال پول به هر شخصی است که در این جهان زندگی می‌کند. این ابزاری برای کاربران خواهد بود که بتواند هزینه‌های خدمات و کالاها را به صورت آنلاین و محرمانه پرداخت کنند؛ چرا که امکان مبادله ووچر با هر گونه ارز دیجیتال و یا حتی پول نقد وجود خواهد داشت.

پیشنهاد خواندنی:
نحوۀ خرید توکن بیت کوین با کارت هدیه

کاربرد ووچر پرفکت‌مانی

در واقع، به دلایل زیر به ووچر پرفکت‌مانی نیاز داریم:

 •  شما می‌توانید از آن برای انتقال پول برای هر شخصی در این دنیا استفاده کنید. دریافت‌کننده پول، حتی اگر حساب کاربری پرفکت‌مانی نداشته باشد، می‌تواند کد فعالسازی را از طریق پیامک از شما بگیرد.
 • باعث می‌شود که پرداخت آنلاین برای کالاها و خدمات به امن‌ترین شکل ممکن صورت گیرد.
 • ·          می‌توان از آن برای تدبیل به هر نوع پول یا ارز دیجیتال در صرافی‌های آنلاین استفاده کرد.

به علاوه، اگر خدمات اندکی را سفارش داده باشید و به جایی سفر کنید که به حساب کاربری پرفکت‌مانی دسترسی نداشته باشید، در این شرایط می‌توانید هزینه‌های خدمات را با استفاده از ووچر پرداخت کنید. از طرف دیگر، اگر  بخواهید از شخصی چیزی بخرید و آن شخص حساب کاربری پرفکت‌مانی نداشته باشد، در این حالت، می‌توانید به او یک ووچر پرفکت‌مانی پرداخت کنید.

چگونه از کد ووچر پرفکت‌مانی استفاده کنیم؟

برای استفاده از کد، باید ابتدا آن را فعال کنید. فعالسازی تنها می‌تواند به وسیله صاحب ووچر پرفکت‌مانی انجام گیرد. برای فعالسازی ووچر، شما می‌بایست برخی اقدامات را انجام دهید که از قرار زیر خواهند بود:

 • به سیستم وارد شوید و ووچر را در بخش “deposit” انتخاب کنید. در نتیجه، یک پنجره برای شما ظاهر می‌شود که باید برخی مقادیر را در آن وارد کنید
 • تعداد پرفکت‌مانی ووچر را وارد کنید.
 • کد فعالسازی ووچر پرفکت‌مانی را نیز وارد کنید.
 • تعداد ووچرهای پرفکت‌مانی را تایپ کنید و سپس بر روی دکمه “Activate e-voucher” کلیک کنید.

چه دارایی‌ها یا ارزهایی در پرفکت‌مانی پشتیبانی می‌شوند؟

هر حساب کاربری به صورت «چند ارزی» خواهد بود و به حاسبا‌های کاربری مختلف شامل موارد زیر تقسیم می‌گردد:

 • پرفکت‌مانی ووچر USD با واحدهای پرفکت‌مانی معادل دلار ایالات متحده
 • پرفکت‌مانی EUR با واحدهای پرفکت‌مانی معادل یورو
 • طلا با واحدهای پرفکت‌مانی معادل قیمت یک اونس از این فلز گرانبها.

آیا تاریخ انقضایی برای ووچر پرفکت‌‌مانی وجود دارد؟

یکی از مزیت‌های ووچرهای پرفکت‌مانی این است که هرگز به انقضا نمی‌رسند. به این معنا که هر کسی می‌تواند از یک ووچر در هر مقطع زمانی استفاده کند. تنها باید مطمئن شوید که کد فعالسازی این ووچر پرفکت‌مانی را در جای بسیار امنی نگهداری کنید. مهمترین مسئله این است که با حفظ جزئيات این کد به دور از دسترس دیگران، جلوی از دست رفتن ووچر خود را بگیرید.

پیشنهاد خواندنی:
با عبور استخراج بیت کوین از 18 میلیون؛ فقط 3 میلیون بیتکوین باقی مانده

کجا می‌توان صحت کد پرفکت‌مانی را بررسی کرد؟

اگر به کد ووچر پرفکت‌مانی خود شک دارید، حتماً قبل از اینکه از آن استفاده کنید، آن را بررسی نمایید. امّا چگونه میتوان صحت آن را بررسی کرد؟ تنها لازم است که کد منحصر به فرد ۱۶ رقمی و کد فعالسازی را به‌درستی وارد کنید. اگر در این صورت نیز پیامی مبنی بر عدم‌تأیید اطلاعات را به شما نشان داد، باید برای کسب اطلاعات بیشتر با پیشتیبانی پرفکت‌مانی تماس بگیرید.

در اختیار گرفتن یک ووچر پرفکت‌مانی

جمع‌بندی

ووچرهای‌ پرفکت‌مانی بدون ایجاد هر گونه تأخیری، بالاترین سطح از امنیت را در اختیار قرار می‌دهند. افرادی که معمولاً از سرویس‌های پرداخت آنلاین استفاده می‌کنند، معمولاً در هنگام پرداخت و دریافت وجه دچار عصبانیت و بی‌حوصلگی می‌شوند. آنها در مورد گواهی تأیید روند انجام کار مطمئن نیستند و نسبت به پلتفرمی که استفاده می‌کنند، نگران هستند. برای اینکه از تمام نگرانی‌ها دور باشید و شک‌ها را برطرف کنید، شاید بهتر است به سراغ پرفکت‌مانی بروید که یک سیستم پرداخت امن و سریع برای کاربران خود فراهم کرده است. ووچرهای PM به مانند کارت‌های اعتباری عمل می‌کنند و ویژگی‌های متعددی در خود دارند. این ووچرها به عنوان ابزاری برای پرداخت هستند که می‌توانند در هر زمان و مکانی استفاده شوند. عملکرد آنها بیشتر شبیه به طرح‌های پیش‌پرداخت، مانند سیم‌کارت‌های اعتباری است. ووچرها مزیت‌های زیادی نسبت به انتقالات عادی دارند؛ آنها به صورت آنی پردازش می‌شوند، در صورتی که انتقال‌های سنتی می‌توانند با تأخیر مواجه شوند، دوباره بازنگری شوند و گاهی نیز برگشت داده شوند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *