کوین بیس پرو هزینه ها را افزایش می دهد

کوین بیس پرو هزینه ها را افزایش می دهد

کوین بیس پرو و مبادلات آن توسط شرکت اصلی رمزنگاری کوین بیس که در ایالات متحده مستقر است اداره می شود. این شرکت حرکتی انجام داده است که به نوبه خود باعث ناراضی مشتریان و کریپتو ورس خود شده است. هزینه خدمات فوق برای کاربران کوچک تا سه برابر خواهد شد.

چندی پیش، کوین بیس پرو ساختار جدید هزینه ای خود را اجرا می کند که با افزایش هزینه ها همراه است.  برای پایین ترین ردیف، برای معاملات زیر 10،000 دلار، هزینه جدیدی معادل با 0.50٪ تعیین شده است. این یک تغییر مهم برای شرکت اصلی رمزنگاری کوین بیس است. گفته شده است که هزینه عامل (کشنده چک یا سفته) برای معاملات زیر 10.000 دلار آمریکا برابر با 0.15٪ و هزینه خریدار (پذیرنده) 0.25٪ است.

اعلامیه آن‌ها حاکی از این است که این به روز رسانی “باعث افزایش کمی هزینه ها برای مشتریان با حجم پایین و کاهش هزینه های مشتریان با حجم بالا می شود”. در حالی که افرادی که ماهانه بیش از 50،000 دلار معامله می کنند “این افراد شاهد کاهش در هزینه معاملات خود و یا اصلا با تغییری بر نخواهند خورد.” افزون بر آن، سه ردیف جدید زیر 100000 دلار در ماه معرفی شده اند: 0-10،000 دلار؛ 10،000-15،000 دلار؛ و 50،000-100،000 دلار.

مبادلات ارزهای رمزپایه کوین بیس پرو

هزینه های جدید کوین بیس پرو: هرچه حجم بیشتر باشد، هزینه های آن نیز کمتر می شود

اگر بخواهیم مقایسه ای انجام دهیم، در صرافی کراکن که در ایالات متحده مستقر است، بالاترین هزینه عامل 0.16٪ است، این در حالی است که بالاترین هزینه خریدار 0.26٪ است. Binance.US، اولین صرافی که در بازار ایالات متحده حضور دارد، دارای هزینه ای برابر با 0.1٪ است.

این واکنش بسیار سریع بود و مردم می گفتند که می توانند کار خود را در جای دیگری انجام دهند. آنها در مورد اینکه بهترین گزینه برای آنها کدام مورد می تواند باشد، صحبت می کردند. برخی از بهترین موارد دیگری که آنها درموردشان صحبت می کردند شاملCOSS.io ، Gemini ، Binance ، Hodl Hodl ، LocalBitcoins ، Voyager و bisq می باشند. بقیه، مانند تحلیلگر رمزنگاری، مت وستور از کوین بیس پرو سؤال كردند كه چرا هر کسی روی پلتفرم خودش کار می کند.

پیشنهاد خواندنی:
راهکارهای شروع معاملات کریپتوکارنسی که باید بدانید

با توجه به هزینه های بالا، عدم وجود ساختار رقابتی و پاداش، هیچ انگیزه ای برای آمدن نهنگ ها و غیره، وجود ندارد. در حالی که کوین بیس پرو ادعا می کند که افزایش هزینه ها عمق و نقدینگی بازار آنها است، به نظر می رسد کریپتو ورس مخالف است.

ساتوشی هانتر می گوید: حتی اگر یک سبد اوراق بهادار نسبتاً کوچک (5-25 هزار) داشته باشید که به شکل انبوه افزوده شود. این موضوع بسیار حائز اهمیت است و یک راه بسیار مناسب برای دور کردن معامله گران خرده فروش است. این یک فضای قابل هضم است که باید مورد توجه قرار گیرد.

الکس کروگر یکی از تاجران و اقتصاددانان محبوب، نظر خود را در مورد این توسعه جدید به اشتراک گذاشته است. الکس کروگر گفت، در حالی که دلالان تخفیف در بازارهای سنتی به سمت کارمزد معاملاتی صفر برای مشتریان خود حرکت می کنند، کوین بیس برعکس عمل می کند. در نظر داشته باشید که کوین بیس از ماه مارس هزینه های خود را افزایش می دهد.

الکس کروگر افزود: در حقیقت کوین بیس یارانه ای معادل با 60٪ را برای گران ترین تاجران و بالاترین حجم و با 233٪ افزایش در هزینه برای معامله گران کمترین حجم اعمال کرده است.

حجم معاملات در کوین بیس پرو

در این میان، درست یک روز قبل از اعلام این خبر، کوین بیس با این گفته بیرون آمد که، این پلتفرم ساختار سکه در مقابل دلار خود را راه اندازی کرده است. به موجب آن مشتریان واجد شرایط از آمریکا پاداش سالانه 1.25٪ درصد را در ازای سکه در مقابل دلار دریافت می کنند.

علاوه بر این، همانطور که روز گذشته گزارش شد، این تبادل پرداخت ای واقعی در بریتانیا را از سر گرفت. منابعی که با این موضوع آشنا بودند، گفتند که کوین بیس اکنون مشتری ClearBank، یکی از “بانک های رقیب بریتانیا” است. این در حالی است که سه ماه پیش با بارکلیس به هم زد و تبادلات خود را متوقف کرد.


صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال

به دنبال یک صرافی مطمئن برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال هستی؟ ما بهت معرفی می کنیم!
بزن بریم!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *